Warszawa - Sobota, 21.06.2025 / Imieniny: Alicji, Alojzego, Rudolfa
Reklama

Od poniedziałku nabór do przedszkoli

Dodano:

Fot. Archiwum wawa.net.pl
Fot. Archiwum wawa.net.pl
Rekrutacja dotyczyć będzie dzieci dopiero rozpoczynających edukację na szczeblu przedszkolnym.

Ponadto naborem objęte będą także czterolatki. By przyjęcie nowych maluchów było możliwe, konieczne okazuje się wydzielenie w stolicy kolejnych stanowisk. Jak jest szacowane, do końca obecnego roku ma powstać ponad 1000 miejsc.
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Dreamliner zawrócił na lotnisko. Co się stało?

Dziś rano samolot LOT-u lecący do Warszawy musiał wrócić do polskiego portu lotniczego. Doszło do niespotykanych turbulencji, które pojawiły się po silnym powiewie wiatru.

Warszawa

Intensywne opady śniegu w stolicy

Prognozy pogody nie są zbyt optymistyczne. Z przerwami występują na terenie Warszawy silne i gwałtowne opady śniegu.

Warszawa

Samolot do Hamburga musiał zawracać

Konieczne było sprawdzenie któregoś z systemów. Zarządzono powrót na lotnisko.

Warszawa

Pożar. Znaleźli zwęglone ciało

Sytuacja miała miejsce w niedzielę. Ogień rozprzestrzenił się w lokalu mieszkalnym jednego z bloków przy al. Prymasa Tysiąclecia.

Warszawa

Będą kupować nowe pociągi. Metro inwestuje

Możliwe, że nawet 35 nowych pociągów tragi wkrótce do stolicy. Warszawskie metro planuje kolejne inwestycje.

Warszawa

Pożar w hurtowni przy al. Jerozolimskich

Do zdarzenia doszło wczoraj. Na szczęście nikt nie został poszkodowany.

Warszawa

Natrafili na pocisk

Nietypowe znalezisko znajdowało się w rejonie placu budowy przy Dworcu Wschodnim.

Warszawa

Napad na bank przy ul. Afrykańskiej. Mężczyzna zabrał kilkaset złotych i uciekł

Trwają poszukiwania sprawcy. 35-latek zabrał z kasy 650 zł. Zagroził pracownicy banku czymś, co przypominało broń.

Reklama