Warszawa - Środa, 18.06.2025 / Imieniny: Elżbiety, Marka, Amandy
Reklama

Nie świeci neon na moście Gdańskim

Dodano:

Fot.  Wiesław Gargała
Fot. Wiesław Gargała
Doszło do awarii niektórych literek. Nie świeci cały napis a wszystko przez owady.

Prawdopodobnie insekty siadają na neonach i powodują ich uszkodzenia. Dochodzi do spięcia i światełka przestają świecić. W związku z tym, by uniknąć podobnych awarii konieczne jest wykonanie specjalnych zabezpieczeń. Będą to osłony z poliwęglanu.

Napis na nowo rozbłyśnie za kilka dni.
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Trwa remont ul. Próżnej

Kontynuowane są roboty drogowe przy ul. Próżnej w Warszawie.

Warszawa

Łódzkie loty przeniesione do Warszawy

Z warszawskiego portu lotniczego w dniach od 5 do 14 maja organizowane będą dodatkowe rejsy, które przeniesione zostaną z portu lotniczego w Łodzi.

Warszawa

Autobus wjechał w ludzi. Poszkodowane dwie Amerykanki

W dniu wczorajszym w rejonie Dworca Centralnego doszło do wypadku z udziałem autobusu linii 109.

Warszawa

Budują największy kolektor w Europie

W rejonie Marymonckiej w Warszawie trwają prace nad stworzeniem nowego kolektora Burakowski Bis, mającego być najpotężniejszym sprzętem tego rodzaju w całej Europie.

Warszawa

Rosną ceny mieszkań

W ciągu zaledwie roku mieszkania z rynku wtórnego podrożały o około 2%.

Warszawa

Od rana gigantyczne korki

Od rana w stolicy panują gigantyczne korki. Szczególnie ciężko było w godzinach szczytu przy ul. Powsińskiej.

Warszawa

Uwaga kierowcy! Dziś otwarcie odcinka ul. Tamka

Oddanie do użytku dotychczas nieczynnego fragmentu ul. Tamka ma nastąpić w dniu dzisiejszym. Odblokowaną trasą będzie można dojechać do mostu Świętokrzyskiego.

Warszawa

Uporządkują stolicę na wiosnę

Ze względu na poprawę warunków atmosferycznych rozpoczęto tegoroczne wielkie sprzątanie stolicy. Na pierwszy rzut zajęto się drogą prowadzącą do Lasu Kabackiego.

Reklama