Warszawa - Piątek, 20.06.2025 / Imieniny: Bogny, Florentyny, Bożeny
Reklama

Nie będzie chirurgii dziecięcej w szpitalu Bielańskim?

Dodano:

fot. Pixabay
fot. Pixabay

WARSZAWA. Placówka rozważa zamknięcie oddziału chirurgii dziecięcej. Przeciwni są zatrudnieni w ośrodku medycznym specjaliści.

 

Lekarze jako argumenty potwierdzające słuszność pozostawienie w szpitalu dotychczas funkcjonującego tam oddziału chirurgii dziecięcej wymieniają między innymi tysiące realizowanych przez nich w roku zabiegów. Wskazują także na częste korzystanie z placówki przez mieszkańców.

 

Zlikwidowanie oddziału chirurgii dziecięcej w szpitalu Bielańskim jest natomiast równoznaczne z zabraniem mieszkańcom północnego obszaru powiatu warszawskiego jedynego tego typu oddziału. Do tej pory placówka umożliwiała pomoc mieszkańcom wielu okolicznych gmin.

Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Motocyklista wjechał w auto osobowe

Kolizja wyglądała wyjątkowo groźnie.

Warszawa

Odnowią plac Trzech Krzyży

Rozpoczęcie prac zaplanowano jeszcze na sierpień.

Warszawa

Jest płyta postojowa dla samolotów transportowych

Dobiegły końca roboty nad stworzeniem płyty dla warszawskiego lotniska

Warszawa

Pałac Kultury rozbłysnął barwami Białorusi

Wczoraj reprezentacyjny obiekt świecił się na biało-czerwono-biało, tj. w odcieniach nieoficjalnych flag Białorusi.

Warszawa

Wyruszyły warszawskie pielgrzymki na Jasną Górę

Policja apeluje o ostrożność, ponieważ mogą pojawić się utrudnienia.

Warszawa

Zwęzili Wisłostradę

Od godz. 10 kierowcy mają do dyspozycji jeden pas ruchu w stronę centrum.

Warszawa

Wypadek przy ul. Patriotów. Wstrzymano ruch

Zablokowany jest od godz. 10 przejazd w obie strony.

Reklama