Warszawa - Poniedziałek, 11.08.2025 / Imieniny: Ligii, Zuzanny, Lukrecji
Reklama

Koniec wakacji, ciąg dalszy remontów

Dodano:

Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Wiele już zrobiono. Sporo zostało jeszcze do wykonania.

Dużo warszawskich tras po gruntownych wakacyjnych remontach zostało już oddanych do użytku. Stolica jest bardziej przejezdna niż przed trzema miesiącami, kiedy większość inwestycji dopiero startowała. Mimo wszystko do zrobienia pozostało niemało. Wrzesień może być więc kłopotliwy zarówno dla zmotoryzowanych, jak również dla pieszych.

W planach jest wykonanie remontów polegających na odtworzeniu ulic po pracach nad II linią metra i to stanowi na chwilę obecną priorytet. Kontynuowane mają być roboty nad placem Wileńskim oraz ul. Świętokrzyską i Targową. Dodatkowo szykowane jest też intensywne działanie nad skrzyżowaniem ul. Wybrzeże Kościuszkowskie oraz Tamka. Sporo utrudnień czeka mieszkańców również na Bemowie, gdzie realizowane mają być prace nad skrzyżowaniem Górczewskiej i Powstańców Śląskich.

To tylko najważniejsze z remontów, jakie planowane są na bieżący miesiąc w stolicy. Więcej szczegółów na ten temat już niebawem.
 
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

W Wiśle znaleziono ciało mężczyzny

 WARSZAWA. Zwłoki wyłowiono z wody niedaleko mostu Północnego.

Warszawa

Wypadek przy skrzyżowaniu Alei Jerozolimskich i Bohaterów Warszawy

WARSZAWA. Do zdarzenia doszło w Pruszkowie. Z ustaleń wynika, że najechały na siebie skuter i opel.

Warszawa

Na budowie odnaleziono granaty

 WARSZAWA. Na terenie budowlanego osiedla przy ul. Idzikowskiego robotnicy natrafili na granaty.

Warszawa

Wypadek z udziałem auta dostawczego i tramwaju

WARSZAWA. Kolizja na skrzyżowaniu Odlewniczej i Annopol.

Warszawa

Warszawa opłaci zabiegi in vitro

WARSZAWA. Będą finansowane zabiegi in vitro w stolicy. Radni przyjęli uchwałę.

Warszawa

Awaria energetyczna. 3 tys. osób bez prądu

WARSZAWA. Do awarii doszło we Włochach. W konsekwencji od prądu odciętych zostało ok. 3 tys. mieszkańców.

Warszawa

Zderzenie przy skrzyżowaniu Marszałkowskiej i Wspólnej

WARSZAWA. Najechały na siebie dwa pojazdy. Jedna osoba ranna.

Warszawa

Podczas robót ziemnych, natrafili na niewybuch

 WARSZAWA. Niewypał ukryty był pod ziemią, przy ul. Rolniczej w Dziekanowie Polskim. W związku ze znaleziskiem, konieczne było przeprowadzenie ewakuacji.

Reklama