Warszawa - Wtorek, 05.08.2025 / Imieniny: Marii, Oswalda, Stanisławy
Reklama

Koniec nielegalnych reklam w stolicy

Dodano:

Fot. Wawa.net.pl
Fot. Wawa.net.pl
Po raz kolejny podjęta zostanie walka z nielegalnymi banerami i plakatami, jakie rozsiane są na terenie Warszawy.

Akcja rozpocznie się od skontrolowania ile reklam zostało umieszczonych bezprawnie. Następnie podjęte zostaną konkretne kroki zmierzające do ich usunięcia. Argumentem przemawiającym za likwidacją tego typu nośników będą plany zagospodarowania przestrzennego. Zostaną one gruntownie przeanalizowane. Wszystkie, które okażą się nielegalnie umiejscowione będą przekazywane Inspekcji Nadzoru Budowlanego.

Poza reprezentantami władzy miejskiej do przedsięwzięcia mającego na celu „pozbycie się” zaśmiecających Warszawę reklam włączyli się także mieszkańcy oraz firmy i organizacje pozarządowe.
 
 
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Kilkadziesiąt przypadków zachorowań na świńską grypę

WARSZAWA. W samej Warszawie zdiagnozowano ponad 30 przypadków obecności wirusa AH1N1.

Warszawa

Zmiany w kursach pociągów Kolei Mazowieckich

WARSZAWA. Zmieniają się kursy pociągów Kolei Mazowieckich relacji Skarżyska Kamienna, Małkinia i Działdowa.

Warszawa

Wypadek przy al. Krakowskiej. Opel uderzył w znak drogowy

WARSZAWA. Wczoraj, ok. godz. 16, doszło do kolizji w rejonie al. Krakowskiej. Okazało się, że kierująca wjechała w sygnalizator i uderzyła w znak drogowy.

Warszawa

Zamordowano 41-latkę. Konkubent odciął partnerce głowę

WARSZAWA. Mężczyzna winny makabrycznego mordu przyznał się do obcięcia głowy konkubinie. Za dokonany czyn grozi mu dożywocie.

Warszawa

Trwa protest przedsiębiorców. Sprzeciwiają się wprowadzeniu podatku handlowego

WARSZAWA. W Śródmieściu zgromadziło się kilka tysięcy osób.

Warszawa

Pożar w Wyższym Seminarium Duchownym

WARSZAWA. Strażacy interweniowali w związku z wybuchem ognia na terenie placówki Wyższego Seminarium Duchownego.

Warszawa

Odwołano komendanta stołecznego policji

WARSZAWA. Już nie zasiada na stanowisku komendanta stołecznego policji nadinspektor Michał Domaradzki.

Warszawa

Uciekał przed policją kradzionym BWM

WARSZAWA. Mężczyzna w wieku 37 lat pędził w kierunku stolicy. Na widok policji zaczął uciekać.

Reklama