Warszawa - Środa, 03.09.2025 / Imieniny: Izabeli, Szymona, Erazmy
Reklama

Kilkanaście wypadków, jedna ofiara śmiertelna i ponad 120 kolizji

Dodano:

Fot. Archiwum wawa.net.pl
Fot. Archiwum wawa.net.pl

Policja przedstawiła raport dotyczący sytuacji na drogach w regionie w trakcie świąt wielkanocnych.

 

Jak wynika ze statystyk funkcjonariuszy doszło do ponad 120 kolizji. Wypadków było 10. Zatrzymano również 20 nietrzeźwych kierowców. Jest jedna ofiara zdarzeń drogowych.

Bilans świąteczny wskazuje, że wypadków było więcej niż w analogicznym okresie minionego roku, ale zmniejszyła się liczba pijanych zmotoryzowanych.

Działania realizowane pod hasłem „Bezpieczny weekend” prowadzone były od piątku do poniedziałku.

Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Dzisiejsze loty Lufthansy odwołane

W związku z protestem służb publicznych, przewoźnik zrezygnował z realizacji lotów zaplanowanych na dzień dzisiejszy.

Warszawa

Wypadek przy Grójeckiej i Harfowej. Tramwaj zderzył się z autem

W wyniku wypadku nikt nie został poszkodowany, lecz pojazdy zakleszczyły się w związku z czym konieczne było zastosowanie wyciągarki.

Warszawa

Są chętni wybudować tory na Powstańców Śląskich

W ramach ogłoszonego przetargu zgłosiło się czterech chętnych do zrealizowania planowanej inwestycji.

Warszawa

Niewybuch w Majdanie niedaleko Warszawy

Na terenie miejscowości Majdan usytuowanej niedaleko stolicy odnaleziono niewybuch. Sprawą zajęli się saperzy.

Warszawa

Odkryto podwarszawską fabrykę amfetaminy

Z ustaleń funkcjonariuszy policji wynika, że na prywatnej posesji produkowano narkotyki. Zabezpieczono 20 kilogramów nielegalnych substancji.

Warszawa

Nieznany mężczyzna oblał kwasem starszą kobietę

Sytuacja miała miejsce w miniony poniedziałek. Staruszka została oblana żrącą substancją przez nieznanego jej sprawcę.

Warszawa

Dachowanie Toyoty na rondzie w Piastowie

Za kierownicą Toyoty zasiadał 26-latek. W wyniku wypadku drogowego mężczyzna doznał poważnych obrażeń ciała. Jego stan lekarze określają, jako ciężki.

Warszawa

Pożar w Galerii Mokotów

W miniony piątek doszło do wybuchu pożaru w warszawskiej Galerii Mokotów. Nikomu nic się nie stało.

Reklama