Zgodnie z zapowiedziami łącznicę udostępniono zmotoryzowanym jadącym w stronę centrum stolicy w poniedziałek w nocy. Estakada była nieczynna przez ponad rok. Po gruntownej modernizacji wreszcie udało się ją na nowo włączyć do ruchu.
WARSZAWA. Zamknięta zostanie placówka Muzeum Kolejnictwa, która znajduje się na warszawskiej Woli.
WARSZAWA. W samej Warszawie zdiagnozowano ponad 30 przypadków obecności wirusa AH1N1.
WARSZAWA. Zmieniają się kursy pociągów Kolei Mazowieckich relacji Skarżyska Kamienna, Małkinia i Działdowa.
WARSZAWA. Wczoraj, ok. godz. 16, doszło do kolizji w rejonie al. Krakowskiej. Okazało się, że kierująca wjechała w sygnalizator i uderzyła w znak drogowy.
WARSZAWA. Mężczyzna winny makabrycznego mordu przyznał się do obcięcia głowy konkubinie. Za dokonany czyn grozi mu dożywocie.
WARSZAWA. W Śródmieściu zgromadziło się kilka tysięcy osób.
WARSZAWA. Strażacy interweniowali w związku z wybuchem ognia na terenie placówki Wyższego Seminarium Duchownego.
WARSZAWA. Już nie zasiada na stanowisku komendanta stołecznego policji nadinspektor Michał Domaradzki.