Warszawa - Wtorek, 24.06.2025 / Imieniny: Jana, Danuty, Janiny
Reklama

Impreza „Biegnij Warszawo” już w niedzielę

Dodano:

Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Fot. Archiwum Wawa.net.pl
W związku z wydarzeniem warszawianie mogą spodziewać się utrudnień.

Szacuje się wstępnie, że w zawodach udział weźmie niemal 15 tys. osób. Główną ideą przedsięwzięcia sportowego jest zachęcenie ludzi do aktywnych form spędzania wolnego czasu. Nie chodzi tu więc wyłącznie o samo konkurowanie i zdobywanie miejsc na podium.

By zainteresować uczestnictwem w biegu, przewidziano duże limity czasowe oraz atrakcyjną trasę przebiegu, której będą w stanie sprostać nawet biegacze-amatorzy. Zawodnicy będą mieli do pokonania 10 kilometrowy odcinek.

Kierowcy muszą się uzbroić w cierpliwość, ponieważ w związku z biegiem zapowiadane są utrudnienia. Start imprezy o godz. 11.20.
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Usterka ciepłownicza. Do nocy walczono z awarią

WARSZAWA. W Wilanowie doszło do uszkodzenia sieci systemu ciepłowniczego.

Warszawa

Wykradli odważniki z siłowni. Sprzęt ważył łącznie ok. 100 kg

WARSZAWA. Winnymi kradzieży są trzej mężczyźni. Wyniesione elementy wyposażenia oddali za zaledwie 100 zł paserowi.

Warszawa

Czapla siedziała na śniegu

WARSZAWA. Ekopatrol interweniował po tym, jak na jednym z obiektów na Trakcie Brzeskim dostrzeżono wymarzniętą czaplę.

Warszawa

Lotnisko Chopina z rekordową liczbą pasażerów

Warszawskie lotnisko w 2015 roku obsłużyło dokładnie 11 111 111 pasażerów. Tak dobrego wyniku port nie miał jeszcze nigdy.

Warszawa

Auto przejechało po mężczyźnie leżącym na szosie

Poszkodowany doznał na tyle silnych obrażeń, że zmarł w szpitalu.

Warszawa

Gigantyczny korek przy Dworcu Zachodnim

Dwa auta blokowały przejazd tunelem w rejonie Dworca Zachodniego.

Warszawa

Do 10 lat więzienia za przestępstwa narkotykowe

Policja zatrzymała Jacka M. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym. Wreszcie odpowie za przestępstwa narkotykowe, jakich się dopuścił.

Warszawa

Pożar samochodu

W Ursusie doszło do pożaru samochodu osobowego. Do zdarzenia doszło w nocy.

Reklama