Warszawa - Wtorek, 05.08.2025 / Imieniny: Marii, Oswalda, Stanisławy
Reklama

Impreza „Biegnij Warszawo” już w niedzielę

Dodano:

Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Fot. Archiwum Wawa.net.pl
W związku z wydarzeniem warszawianie mogą spodziewać się utrudnień.

Szacuje się wstępnie, że w zawodach udział weźmie niemal 15 tys. osób. Główną ideą przedsięwzięcia sportowego jest zachęcenie ludzi do aktywnych form spędzania wolnego czasu. Nie chodzi tu więc wyłącznie o samo konkurowanie i zdobywanie miejsc na podium.

By zainteresować uczestnictwem w biegu, przewidziano duże limity czasowe oraz atrakcyjną trasę przebiegu, której będą w stanie sprostać nawet biegacze-amatorzy. Zawodnicy będą mieli do pokonania 10 kilometrowy odcinek.

Kierowcy muszą się uzbroić w cierpliwość, ponieważ w związku z biegiem zapowiadane są utrudnienia. Start imprezy o godz. 11.20.
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Niespełna 80 mln zł na budowę torów

Przetarg na dokończenie torów przy ul. Powstańców Śląskich wygrała polska placówka hiszpańskiego przedsiębiorstwa Balzola. Łącznie wybudowanych ma być ponad pięć kilometrów torów.

Warszawa

Śmiertelny wypadek przy ul. Wolskiej

Do śmiertelnego wypadku doszło przy ul. Wolskiej. Wczoraj w godzinach popołudniowych starsza kobieta została potrącona przez tira.

Warszawa

Prawie 30 milionowe oszczędności

W tym roku o 28 mln mniej niż w roku minionym wydano na odśnieżanie stolicy. Powód? Wyjątkowo łaskawa zima.

Warszawa

Nowe oddziały warszawskiego WORD-u

Wszyscy kursanci przystępujący do egzaminu na prawo jazdy będą z całego regionu mazowieckiego będą mieli do dyspozycji nie tylko główne placówki WORD-u tak jak miało to miejsce dotychczas, ale i dodatkowe oddziały.

Warszawa

Zderzenie toyoty z karetką

Jak ustalili funkcjonariusze policji, do zdarzenia doszło na skutek wymuszenia pierwszeństwa przez kobietę zasiadającą za kierownicą pojazdu osobowego marki Toyota.

Warszawa

Od sierpnia kolejne zmiany w ustawie śmieciowej

W dziesięciu dzielnica wprowadzone zostaną nowe zasady wywozu śmieci. Wczoraj podpisana została w tym celu umowa.

Warszawa

Potrącił dziecko i uciekł z miejsca zdarzenia

Wypadek miał miejsce w godzinach porannych na Pradze Północ. Sprawca potrącenia uciekł z miejsca zdarzenia.

Warszawa

Śmiertelne potrącenie przy skrzyżowaniu Broniewskiego i Krasińskiego

Do potrącenia doszło w dniu wczorajszym w godzinach wieczornych. W wyniku wypadku zmarł 10-letni chłopak.

Reklama