Warszawa - Czwartek, 07.08.2025 / Imieniny: Doroty, Kajetana, Donata
Reklama

II linia metra do końca września

Dodano:

Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Na dzień 30 września zaplanowane zostało zakończenie prac nad stworzeniem centralnego odcinka II linii metra.

Zgodnie z najświeższymi informacjami podanymi przez realizatora inwestycji, wszelkie roboty przebiegają zgodnie z ustalonym harmonogramem. Nie ma na chwilę obecną żadnych większych utrudnień, które mogłyby wypłynąć na opóźnienie ostatecznego terminu zakończenia działań.

Po wykonaniu kontynuowanych teraz prac, rozpocząć się mają odbiory techniczne. Łącznie konieczne okazuje się uzyskanie kilkudziesięciu pozwoleń. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, uda się to zrealizować w przeciągu zaledwie paru tygodni od momentu całkowitego zakończenia robót.
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Wiceprezydent stolicy mówił o gospodarce odpadami

WARSZAWA. Wszystkie miasta dotknięte są nowelizacją ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach. 

Warszawa

Co warto zobaczyć w Tunezji?

Tunezja co roku pozostaje na szczycie wakacyjnej listy ulubionych kierunków Polaków. Nic dziwnego – zapewnia nam możliwość cieszenia się gorącym afrykańskim klimatem i egzotycznymi atrakcjami, a jednocześnie umożliwia korzystanie z europejskich udogodnień....

Warszawa

Mobilny Punkt Poradnictwa wrócił na ulice Warszawy

WARSZAWA. Po ulicach Warszawy, tak jak w zeszłym roku, jeździ Mobilny Punkt Poradnictwa.

Warszawa

Statystyki wypadków w stolicy

Po stolicy Rosji – Moskwie, jednej z największych metropolii świata – Stambule, oraz po Petersburgu Warszawa jest najbardziej zakorkowanym miastem w Europie. Dochodzi tu również do największej liczby wypadków w skali kraju.

Warszawa

22 listopada 2019 r. mija rok prezydentury Rafała Trzaskowskiego

WARSZAWA. 22 listopada 2019r. mija dokładnie rok od zaprzysiężenia na urząd prezydenta m.st. Warszawy Rafała Trzaskowskiego.

Warszawa

W niedzielę Piknik Historyczny z okazji Narodowego Święta Niepodległości

WARSZAWA. Wspólne świętowanie zacznie się na pl. Zamkowym o godz. 12.00 inscenizacją powierzenia Józefowi Piłsudskiemu urzędu Naczelnika Państwa.

Warszawa

Ruszają prace związane z przebudową ul. Górczewskiej

WARSZAWA. Roboty wykonywane są w koordynacji z budową II linii metra.

Warszawa

Jesień w Warszawie obfituje w festiwale

WARSZAWA. Warszawskie festiwale filmowe zaliczają się do najważniejszych festiwali filmowych w Polsce, przy okazji wychowując sobie grono wiernych fanów. 

Reklama