Warszawa - Środa, 18.06.2025 / Imieniny: Elżbiety, Marka, Amandy
Reklama

Gigantyczne utrudnienia na Wisłostradzie. Drogowcy szykują kolejny remont

Dodano:

Fot. Archiwum wawa.net.pl
Fot. Archiwum wawa.net.pl
Tym razem wszystko za sprawą modernizacji Trasy AK.

Pierwsze komplikacje drogowe już w najbliższy wtorek. Od godz. 10 zablokowany będzie lewy pas ruchu prowadzący w kierunku Łomianek. Utrudnienia mają trwać do czwartkowej nocy.

Następny dzień, czyli środa, to data oficjalnego oddania do użytku jezdni wschodniej wiaduktu przy ul. Mickiewicza. W związku z zakończeniem prac, zmotoryzowani będą mogli korzystać z pasów ruchu liczących po 150 metrów długości. Ruch puszczony będzie wyremontowaną drogą po godz. 22.

28 listopada, a więc w najbliższy piątek uruchomiony zostanie łącznik na węźle Wisłostrada.
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Od połowy czerwca remont ul. Kleszczowej

Jeszcze do niedawna zapowiadano, że na czas modernizacji ul. Kleszczowa zostanie całkowicie zamknięta. Tak jednak nie będzie.

Warszawa

Zlikwidowano wyrwę przy ul. Kruczej

W rejonie ul. Kruczej pojawiła się wyrwa, która uniemożliwiała ruch w tej części stolicy. Usterkę już zlikwidowano.

Warszawa

Kolejna usterka na warszawskim metro

Tym razem uszkodzone zostały drzwi nowego pojazdu.

Warszawa

Podejrzana o gwałt częściowo przyznała się do zarzutów

Nauczycielka, której postawiono już zarzut gwałtu na uczennicy, posiadania oraz hodowania marihuany oraz upijania młodzieży przyznała, że miała styczność z narkotykami.

Warszawa

Od rana kolejne ulewy. Policja apeluje o ostrożność

Od wczesnego poranka intensywnie pada. Pogarszają się warunki drogowe.

Warszawa

Plac Powstańców Warszawy estetyczniejszy

Wkrótce rozpoczną się konkretne prace nad nowym wyglądem placu Powstańców Warszawy.

Warszawa

Dziś planowane otwarcie ul. Targowej

Trasa została zamknięta ze względu na osunięcie ziemi, jakie miało miejsce przy pracach nad odcinkiem II linii metra.

Warszawa

Innowacja w budownictwie. Domy ogrzewane słońcem

Plan stworzenia pierwsze osiedla ogrzewanego słońcem zrodził się wśród warszawskich inwestorów.

Reklama