Warszawa - Poniedziałek, 18.08.2025 / Imieniny: Heleny, Bronisława, Ilony
Reklama

Dużo więcej połączeń z lotniska w Warszawie

Dodano:

Fot. Archiwum wawa.net.pl
Fot. Archiwum wawa.net.pl
Rozkład lotów poszerzony zostanie już w najbliższym sezonie zimowym!

Zwiększona będzie częstotliwość dotychczas realizowanych lotów. W planach jest obsługiwanie 20 a nie jak dotąd 19 rejsów tygodniowo do Brukseli, Amsterdamu, Wilna oraz Monachium. Zamiast trzech będą także cztery loty do Belgradu oraz 24 w miejsce 18 połączeń do Budapesztu. Do Bukaresztu pojawi się na harmonogramie 20 wylotów tygodniowo, do Kopenhagi 18, z kolei do Paryża 21.

Częściej będzie można podróżować także do Sztokholmu i Hamburga – po 17 rejsów oraz do Mińska i Stambułu – po pięć rejsów. Z 19 do 24 zwiększa się również liczba lotów do Pragi a do dziesięciu, z siedmiu, do Sofii oraz Rygi.
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Zderzenie trzech aut. Poszkodowany leżał na środku szosy

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło wczoraj na Trasie Łazienkowskiej.

Warszawa

Niekorzystne warunki pogodowe przyczyną problemów na lotnisku

Port lotniczy w stolicy zanotował od wczoraj kilka opóźnień w przylotach. Niektóre rejsy mające zakończyć się na warszawskim lotnisku zostały odwołane.

Warszawa

Będzie sygnalizacja na Targowej

Przy ul. Targowej w Warszawie montowana jest sygnalizacja świetlna.

Warszawa

Gigantyczne utrudnienia na węźle Puławska

Doszło do porannego zderzenia aż sześciu pojazdów.

Warszawa

Kolejne utrudnienia w stolicy. Gdzie tym razem?

Problemy z płynnością jazdy pojawiły się na Trasie Toruńskiej.

Warszawa

Zderzyły się trzy auta. Są ranni

Dwie osoby zostały poszkodowane na skutek wypadku, do jakiego doszło na Trasie Łazienkowskiej dziś rano.

Warszawa

Zamknięto Krakowskie Przedmieście. Uwaga kierowcy!

Przejazd jest nieczynny od samego rano.

Reklama