Warszawa - Sobota, 08.11.2025 / Imieniny: Seweryna, Gotfryda, Hadriana
Reklama

Duże utrudnienia na weekend

Dodano:

Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Od dziś stolica zostanie sparaliżowana, co wynika z faktu prowadzonych prac remontowych.

Od wieczora nieprzejezdne będą Aleje Jerozolimskie na odcinku od Spisaka do węzła Salomea. Powodem będą roboty nad wymianą nawierzchni, które rozpoczną się o godz. 22.00 i potrwają prawdopodobnie do poniedziałku do godz. 4.00. W związku z tym, obowiązywać będą objazdy wyznaczonymi trasami, a dokładniej od Południowej Obwodnicy Warszawy, przez trasę S8 do węzła Salomea albo ulicami Spisaka – Pużaka – Sławka – Dzieci Warszawy – Ryżową – 4 Czerwca 1989 – Al. Jerozolimskie.

Podobne komplikacje z płynnością jazdy wystąpią też przy ul. Powązkowskiej. Niemożliwy będzie przejazd w stronę Okopowej. Nieczynna będzie trasa na fragmencie ciągnącym się od Krasińskiego do Duchnickiej. Zmotoryzowani będą mieli zaledwie po jednym pasie w obie strony. Taka sytuacja ma potrwać do końca przyszłego miesiąca.

Tak samo utrudnienia pojawią się na skrzyżowaniu Światowida i Mehoffera. Odcinek ten zostanie całkowicie zablokowany z powodu wykładania nowej nawierzchni. Komplikacje pojawią się także na moście Łazienkowskim. Powodem tego są prace nad połączeniem estakady z Trasą Łazienkowską. Jeden z fragmentów szosy nie będzie tam czynny od dziś, od godz. 22 do poniedziałku, do godz. 6.
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Zbagatelizował oznakowania. Rozbił zabezpieczenia

Do zdarzenia doszło w poniedziałkową noc.

Warszawa

Poranny wypadek z udziałem motocyklisty

Do zdarzenia doszło przy al. Szucha.

Warszawa

Gigantyczne korki na Wisłostradzie

Zablokowany został środkowy pas w stronę Wilanowa za mostem Poniatowskiego.

Warszawa

Ciało noworodka w Parku Szczęśliwickim

Nieżywe dziecko było zawinięte w reklamówkę.

Warszawa

Problem z tramwajami na Woli

Wczoraj ze względu na skład z uszkodzonym pantografem sparaliżowany został ruch tramwajowy na warszawskiej Woli.

Warszawa

Problemy drogowe w Jankach

Zwężona została szosa na wiaduktach w Jankach. Czynne są po jednym pasie ruchu.

Warszawa

Osiem godzin opóźnienia

Tyle musieli oczekiwać na swój lot pasażerowie lecący na Cypr.

Warszawa

Poważny wypadek pod Warszawą

Do wypadku doszło na Szosie Lubelskiej. Zderzeniu uległy aż trzy pojazdy.

Reklama