Warszawa - Czwartek, 21.08.2025 / Imieniny: Joanny, Kazimiery, Wiktorii
Reklama

Będzie modernizacja wiaduktów nad Agrykolą

Dodano:

Fot. Archiwum wawa.net.pl
Fot. Archiwum wawa.net.pl

WARSZAWA. Otwarto koperty z propozycjami firm chętnych podjąć się inwestycji zakładającej przebudowę wiaduktów nad Agrykolą.

 

W postępowaniu przetargowym udział wzięło siedem firm. Wśród nich- Transprojekt Gdański, Halcrow Group, Voessing Polska, konsorcjum Schuessler-Plan Inżynierzy i Pomost Warszawa, Promost Consulting, Multiconsult Polska, Mosty Katowice.

 

Najkorzystniejsza propozycja cenowa zakłada wykonanie prac za 850 tys. zł. Najdroższa z ofert przekracza 2 mln zł.

Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Powstanie spalarnia śmieci

  WARSZAWA. Wybudowana zostanie spalarnia śmieci na Targówku.

Warszawa

Trzy osoby ranne. Wypadek na Bemowie

WARSZAWA. Kierowca volkswagena passata wjechał w drzewo. Zdarzenie miało miejsce na ul. Radiowej na Bemowie.

Warszawa

W stolicy będą nowe autobusy

WARSZAWA. Na chwilę obecną trwają testy nowego autobusu. Jeżeli pojazd sprawdzi się w trasie, podobnych środków transportu przybędzie.

Warszawa

Zabarykadował się i groził użyciem broni

WARSZAWA. W Jabłonnie na osiedlu Słoneczna Polana zabarykadował się mężczyzna, który niewykluczone, iż dysponował bronią palną.

Warszawa

Muzeum Józefa Piłsudskiego. Wmurowanie kamienia węgielnego

WARSZAWA. Dziś uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę Muzeum Józefa Piłsudskiego.

Warszawa

Wypadek w rejonie Wisłostrady

WARSZAWA. Przy ul. Sanguszki, jadąc od Wisłostrady, zmotoryzowany prowadzący fiata wjechał na nie swój pas jezdni i zderzył się z prawidłowo jadącym kierowca skody.

Warszawa

Rozbito grupę przestępczą. Kilka osób zatrzymanych

WARSZAWA. Rozbita została grupa przestępcza, która zmuszała kobiety do prostytucji.

Warszawa

Nowy kierunek lotu z Warszawy. Dokąd?

WARSZAWA. Ze stolicy można polecieć do Seulu.

Reklama