Warszawa - Środa, 05.11.2025 / Imieniny: Elżbiety, Sławomira, Zachariasza
Reklama

Awaria w Piasecznie. Pękła rura głównej magistrali

Dodano:

Fot. Archiwum wawa.net.pl
Fot. Archiwum wawa.net.pl

WARSZAWA. Do usterki doszło wczoraj w godzinach wieczornych. Pękła rura i awarię specjaliści ocenili jako poważną. Zablokowano chwilowo uszkodzony odcinek.

Pojawił się też apel wystosowany do mieszkańców tego rejonu, aby starać się na tyle, na ile to możliwe oszczędzać wodę. Uszkodzenie pojawiło się w głównej magistrali dostarczającej wodę do Piaseczna. W okolicy centrum handlowego Auchan zaczęło cieknąć.

Udało się uniknąć konieczności odcięcia mieszkańców od wody.

Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Grupa pseudokibiców zaatakowała pasażerów tramwaju

Niespodziewanie zamaskowani mężczyźni wtargnęli do jednego z tramwajów, wrzucając petardy oraz atakując nastolatków.

Warszawa

W parku zawaliło się drzewo. Obok były dzieci

Sytuacja miała miejsce w parku przy ul. Ratuszowej 2 tuż obok wejścia do zoo.

Warszawa

Wywrotka ciężarówki. Wysypały się puszki z piwem

Do zdarzenia doszło na węźle Piłsudskiego na trasie S8. Ciężarówka przewróciła się na bok. Rozsypały się setki puszek.

Warszawa

Dym w jednym z pociągów

Funkcjonariusze straży pożarnej sprawdzają pojazd.

Warszawa

Dziś Masa Krytyczna. Uwaga na utrudnienia w ruchu

Rowerzyści spotkają się równo o godz. 18 na placu Zamkowym. Stamtąd wyjadą w stronę centrum.

Warszawa

Potrąciła strażnika miejskiego, bo nie chciała się zatrzymać do kontroli

Dziś kobiecie postawione zostaną zarzuty. Prawdopodobne, że kierująca odpowie za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza.

Warszawa

Od połowy czerwca remont ul. Kleszczowej

Jeszcze do niedawna zapowiadano, że na czas modernizacji ul. Kleszczowa zostanie całkowicie zamknięta. Tak jednak nie będzie.

Warszawa

Zlikwidowano wyrwę przy ul. Kruczej

W rejonie ul. Kruczej pojawiła się wyrwa, która uniemożliwiała ruch w tej części stolicy. Usterkę już zlikwidowano.

Reklama