Warszawa - Wtorek, 05.08.2025 / Imieniny: Marii, Oswalda, Stanisławy
Reklama

Awantura kierowców i atak gazem

Dodano:

Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Fot. Archiwum Wawa.net.pl
W dniu wczorajszym doszło pomiędzy dwoma kierowcami do awantury, w wyniku której jeden z mężczyzn użył gazu pieprzowego.

Jak wynika z ustaleń świadków jeden z kierujących wysiadł na chwilę ze swego pojazdu przy skrzyżowaniu. Następnie podszedł do kierowcy taksówki i spryskał jego twarz gazem. Po zdarzeniu wsiadł do auta i odjechał. By zaatakować taksówkarza, wybił szybkę w drzwiach od strony kierowcy.

Policjanci poszukują sprawcy ataku. Sytuacja miała miejsce na ul. Radiowej.
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Powstanie nowy turystyczny szlak dla rowerzystów

WARSZAWA. Miłośnicy wycieczek rowerowych już niedługo będą mieli do dyspozycji kolejny rowerowy szlak, który powstanie w województwie mazowieckim.

Warszawa

Weekendowe prace drogowe. Będą utrudnienia

WARSZAWA. W weekend utrudnienia drogowe wystąpią w rejonie ul. Wawelskiej.

Warszawa

Wraca ruch tramwajowy na al. Jana Pawła II

WARSZAWA. Przez pewien czas nie było możliwości kursowania tramwajów w rejonie al. Jana Pawła II, co wynikało z prowadzonych prac remontowych.

Warszawa

Oszustwo na policjanta

WARSZAWA. Mężczyzna podaje się za policjanta i zatrzymuje zmotoryzowanych do kontroli.

Warszawa

Poranne utrudnienia w ruchu drogowym. Kolizja i gigantyczny korek

WARSZAWA. Zmotoryzowani, którzy ok. godz. 10 jechali S8 musieli uzbroić się w cierpliwość po tym, jak zderzyły się volkswagen i seat.

Warszawa

Awaria w Piasecznie. Pękła rura głównej magistrali

WARSZAWA. Do usterki doszło wczoraj w godzinach wieczornych. Pękła rura i awarię specjaliści ocenili jako poważną. Zablokowano chwilowo uszkodzony odcinek.

Warszawa

Pożar auta przy stacji Służew

WARSZAWA. Przy stacji metra Służew zapalił się samochód.

Warszawa

Kolizja przy ul. Radzymińskiej

WARSZAWA. Doszło do zderzenia lexusa i fiata. Są poszkodowani.

Reklama