Warszawa - Sobota, 20.09.2025 / Imieniny: Eustachego, Filipiny, Faustyny
Reklama

Auto potrąciło sarnę

Dodano:

Fot. Archiwum wawa.net.pl
Fot. Archiwum wawa.net.pl
Do zdarzenia doszło na warszawskiej Wisłostradzie wczoraj rano.

Ze względu na nietypowy wypadek przez kilka godzin trwały duże utrudnienia na drodze. Tworzyły się gigantyczne korki. Do zderzenia doszło w okolicy mostu Północnego.

Zwierzę potrącone zostało przez samochód osobowy. Niespodziewanie wybiegło na jezdnię. Potrącenie było śmiertelne.
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Sześć aut zderzyło się na skrzyżowaniu

WARSZAWA. Paraliż na drodze, sześć uszkodzonych aut i czterech poszkodowanych, w tym dwójka funkcjonariuszy policji.

Warszawa

Nowa rotunda

WARSZAWA. Rozpoczęto prace przy Rotundzie.

Warszawa

Ekshumacja w związku z katastrofą smoleńską

WARSZAWA. To następna ekshumacja ofiary smoleńskiej przeprowadzana na Powązkach.

Warszawa

Zarzuty dla sprawcy napadu na pocztę

WARSZAWA. 37-latek odpowie za napad na placówkę pocztową zlokalizowaną na Żoliborzu, przy ul. Grunwaldzkiej.

Warszawa

Duża impreza biegowa w stolicy

WARSZAWA. W najbliższą niedzielę, tj. 26 marca, na terenie Warszawy odbędzie się kolejna edycja PZU Półmaratonu Warszawskiego.

Warszawa

Pożar w domu na Żoliborzu

WARSZAWA. Zapaliła się kuchnia w mieszkaniu na Żoliborzu.

Warszawa

Poranny wypadek. 1 osoba nie żyje

WARSZAWA. Między Grodziskiem Mazowieckim a Pruszkowem doszło do poważnego zdarzenia drogowego, na skutek którego jedna z osób poniosła śmierć na miejscu.

Warszawa

Będzie remont ul. Bartyckiej

WARSZAWA. Za 1,5 mln zł uda się wykonać modernizację ul. Bartyckiej.

Reklama