Warszawa - Niedziela, 22.06.2025 / Imieniny: Pauliny, Flawiusza, Agenora
Reklama

Alarm bombowy w Milanówku. Ładunek na jednej z posesji

Dodano:

Fot. Archiwum wawa.net.pl
Fot. Archiwum wawa.net.pl
Takie zgłoszenie otrzymali funkcjonariusze policji. Działania prowadzili saperzy. Jak się jednak okazało, był to tylko fałszywy alarm.

Policjantów powiadomiono o rzekomym ładunku wybuchowym, jaki znajduje się na jednej z posesji. Na szczęście nie było żadnego zagrożenia. Pracujący na miejscu strażacy dokonali zabezpieczenia terenu. Sprawdzono dom przy ul. Wojska Polskiego. Znaleziono przedmiot wyglądający jak granat, nie był to jednak materiał wybuchowy.
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Dwa poważne wypadki drogowe

Do zdarzeń doszło dziś rano.

Warszawa

Wypadek przy skrzyżowaniu al. Wilanowskiej i ul. Rolnej

Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem. Wyglądało poważnie.

Warszawa

Treningi lotnicze w rejonie Mazowsza

A wszystko to w ramach przygotowań do defilady zaplanowanej na jutrzejszy dzień.

Warszawa

Znaleziono ciało majora z BOR-u

Zwłoki mężczyzny znajdowały się w jego mieszkaniu w miejscowości Ząbki usytuowanej pod Warszawą. 44-letni funkcjonariusz był majorem Biura Ochrony Rządu.

Warszawa

Nowy rozkład jazdy na trasie Łódź – Warszawa

Początkowo zakładano, że już teraz przywrócony zostanie wcześniejszy rozkład jazdy na tym odcinku. Ostatecznie zdecydowano jednak, że pociągi nadal będą kursowały według zmienionego grafiku. Tak będzie do końca bieżącego miesiąca.

Warszawa

Znowu inwestycje na warszawskim lotnisku

Port lotniczy Chopina będzie miał nowy terminal cargo.

Warszawa

Ulewa przeszła nad stolicą

Zalana została cała Wisłostrada. Kłopoty z przejazdem były do godz. 18.30.

Warszawa

Obejrzyj w ciemności rój Perseidów

W nocy z 12 na 13 sierpnia będzie można podziwiać rój Perseidów.

Reklama