Warszawa - Czwartek, 19.06.2025 / Imieniny: Gerwazego, Protazego, Borzysława
Reklama

15 lat Polski w NATO. Uroczystości

Dodano:

Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Ze względu na przypadającą w dniu wczorajszym piętnastą rocznicę przystąpienia Polski do Paktu Północnoatlantyckiego na terenie Warszawy odbyły się uroczystości.

Początek ceremonii miał miejsce o godz. 19 przez Grobem Nieznanego Żołnierza. Nieprzypadkowo wybrano akurat tę godzinę, bowiem to właśnie o tej porze kilkanaście lat temu złożono oficjalne dokumenty ratyfikacyjne.

W uroczystościach uczestniczył prezydent Polski Bronisław Komorowski.
 
 
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Duża impreza biegowa w stolicy

WARSZAWA. W najbliższą niedzielę, tj. 26 marca, na terenie Warszawy odbędzie się kolejna edycja PZU Półmaratonu Warszawskiego.

Warszawa

Pożar w domu na Żoliborzu

WARSZAWA. Zapaliła się kuchnia w mieszkaniu na Żoliborzu.

Warszawa

Poranny wypadek. 1 osoba nie żyje

WARSZAWA. Między Grodziskiem Mazowieckim a Pruszkowem doszło do poważnego zdarzenia drogowego, na skutek którego jedna z osób poniosła śmierć na miejscu.

Warszawa

Będzie remont ul. Bartyckiej

WARSZAWA. Za 1,5 mln zł uda się wykonać modernizację ul. Bartyckiej.

Warszawa

Tragiczny pożar przy Bernardyńskiej

WARSZAWA. W rejonie ul. Bernardyńskiej doszło do wybuchu pożaru w wyniku którego śmierć poniosła przebywająca w płonącym mieszkaniu kobieta.

Warszawa

Wystartował kolejny sezon miejskich rowerów

WARSZAWA. Rozpoczął się szósty sezon miejskich rowerów Veturilo, które przemieszczają się po stolicy. Z udostępnianych pojazdów mogą skorzystać wszyscy zainteresowani mieszkańcy.

Warszawa

Od rana korek na Trasie Siekierkowskiej

WARSZAWA. Awaria ciężarówki mająca miejsce rano spowodowała paraliż miejski.

Warszawa

Wprowadzono ograniczenia na lotnisku w Modlinie

WARSZAWA. Port lotniczy w podwarszawskim Modlinie otrzymał ograniczenia dotyczące ruchu na dwóch drogach kołowania.

Reklama