Warszawa - Środa, 20.08.2025 / Imieniny: Bernarda, Sobiesława, Samuela
Reklama

15 czerwca otwarcie Parku Wodnego Moczydło

Dodano:

fot. Urząd Miasta Warszawa
fot. Urząd Miasta Warszawa
WARSZAWA. Od soboty, 15 czerwca mieszkańcy będą mogli korzystać ze wszystkich atrakcji zmodernizowanego Parku Wodnego Moczydło.
 
W sobotę, 15 czerwca od godz. 9.00 na wszystkich odwiedzających czeka wiele atrakcji. W zmodernizowanym za 26 mln zł Parku Wodnym Moczydło – jedynym takim obiekcie w stolicy, do dyspozycji warszawiaków jest m.in. nowy basen rekreacyjny, brodzik dla dzieci i wodny plac zabaw. Fani wodnych rekreacji mogą korzystać z kilku zjeżdżalni, siatki wspinaczkowej, leżaków wodnych a plażowicze znajdą miejsce na kąpiele słoneczne i przestrzeń do gry w plażową piłkę nożną i siatkową. Basen jest przystosowany dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.
 
Na terenie parku znajdują się także boiska do koszykówki i piłki nożnej („Syrenka”) i plac zabaw. A tuż obok EMO strefa – czyli miejsce przyjazne dla matek z dziećmi, wyposażone w wygodny fotel i przewijak, gdzie w komfortowych warunkach można przewinąć, nakarmić i przytulić dziecko.
 
W godz. 12.00–16.00 przygotowano dodatkowe aktywności i zabawy dla warszawiaków. Konkursy, kącik małego architekta, strefę robienia bransoletek i koralików, pokazy wielkich baniek mydlanych i nielimitowany popcorn w strefie relaksu - dla najmłodszych. Będą również pokazy kajakowe w basenie sportowym i trening z siatkarzem ONICO Warszawa oraz spotkanie z drużyną footballu amerykańskiego Warsaw Mets, a chętni będą mogli wykazać się umiejętnościami na torze sprawnościowym do piłki nożnej. Nie zabraknie również pokazów zumby i zajęć w wodzie dla dorosłych.
 
15 czerwca dzieci do ukończenia 13. roku życia mogą kupić bilet za złotówkę (na podstawie legitymacji szkolnej), a dzieci do 4. roku życia wchodzą za darmo.
 
Park Wodny Moczydło przy ul. Górczewska 69/73 po otwarciu będzie czynny 7 dni w tygodniu od godz. 9.00 do godz. 19.00.
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Zapadnięta studzienka przyczyną gigantycznych korków i kolizji

W wyniku zapadnięcia się studzienki na Trasie Armii Krajowej tworzą się gigantyczne korki. Zatory stały się powodem porannej kolizji.

Warszawa

Kolejne zmiany w kursach pociągów Kolei Mazowieckich

Przekształcenia w dotychczasowych rozkładach jazdy środków transportu Kolei Mazowieckich mają wynikać z remontów prowadzonych przez PKP.

Warszawa

Tragedia niedaleko Warszawy. Auto zderzyło się z Polskim Busem

W pobliżu Mławy doszło do śmiertelnego wypadku drogowego. Samochód osobowy uległ kolizji z autokarem Polski Bus.

Warszawa

Pod wpływem alkoholu wezwała policję i pogotowie

55-latka podwarzawskiej miejscowości Zakręt pod wpływem upojenia alkoholowego wezwała pogotowie i policję. Jak się okazało nie było żadnego zagrożenia.

Warszawa

Prawie 240 km/h

Funkcjonariuszom policji udało się zatrzymać kierowcę, zajeżdżając mu drogę. Inaczej mężczyzna nie zatrzymałby się, bo po sygnale policjantów zaczął uciekać.

Warszawa

Startuje Warszawska Masa Krytyczna

Dziś o godz. 18 startuje Warszawska Masa Krytyczna. Miejsce zbiórki tradycyjnie na Placu Zamkowym.

Warszawa

Od dziś frezowanie ulic

W dniu dzisiejszym rozpoczynają się pierwsze prace nad frezowaniem nawierzchni warszawskich ulic.

Warszawa

Utrudnienia w ruchu w związku z uroczystościami z okazji kanonizacji

Ze względu na weekendowe uroczystości warszawscy kierowcy muszą przyszykować się na duże utrudnienia w ruchu.

Reklama