Warszawa - Środa, 18.06.2025 / Imieniny: Elżbiety, Marka, Amandy
Reklama

Bezpłatny Escape Room w centrum Warszawy – tylko dziś!

Dodano:

Jeśli lubisz łamigłówki, zagadki i chcesz sprawdzić się w nieszablonowym myśleniu, nie może Cię zabraknąć 6 października w Złotych Tarasach w Warszawie! Tego dnia, z okazji startu kanału TNT w Polsce, pojawi się tam tajemniczy Escape Room inspirowany premierowym serialem „Ostatni okręt”. Uczestnicy, którzy okażą się wystarczająco szybcy i sprytni, nie tylko przeżyją niezwykłą przygodę, ale także zyskają szansę wygrania tabletów.
 

Escape Room to gra polegająca na próbie wydostania się z zamkniętego pomieszczenia. Podczas zabawy para uczestników zostaje zamknięta w pokoju pełnym zagadek logicznych, łamigłówek i tajemniczych sprzętów. Wykorzystując spryt, inteligencję, spostrzegawczość i nieszablonowe myślenie, muszą jak najszybciej się z niego wydostać. Czy uda się Wam odkryć sekret jaki kryje „Ostatni okręt”? Czy będziecie w stanie współpracować pomimo rosnącego napięcia i rozwiążecie zawiłe wskazówki, które doprowadzą Was do wyjścia?

Scenografia Escape Room oraz wszystkie zagadki i zadania nawiązują do fabuły produkcji „Ostatni okręt”. To prawdziwa gratka zarówno dla wielbicieli seriali, jak i wszystkich tych, którzy lubią trenować swoje szare komórki.

Udział w grze Escape Room jest bezpłatny i dostępny dla każdej osoby pełnoletniej. Wystarczy zarejestrować się w wydarzeniu na Facebooku, pod adresem https://www.facebook.com/events/1490004484628376/ i pojawić w Złotych Tarasach 6 października.

Wydarzenie potrwa od 8.00 do 20.00, a od godz. 10.00 zmagania uczestników będą transmitowane na żywo za pośrednictwem kanału YouTube oraz FanPage’a stacji na Facebooku. Dla pary, której uda się najszybciej opuścić Escape Room, kanał TNT przewidział nagrodę w postaci dwóch tabletów Samsung Galaxy Tab 4 7.0 LTE.

 
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

W niedzielę Piknik Historyczny z okazji Narodowego Święta Niepodległości

WARSZAWA. Wspólne świętowanie zacznie się na pl. Zamkowym o godz. 12.00 inscenizacją powierzenia Józefowi Piłsudskiemu urzędu Naczelnika Państwa.

Warszawa

Ruszają prace związane z przebudową ul. Górczewskiej

WARSZAWA. Roboty wykonywane są w koordynacji z budową II linii metra.

Warszawa

Jesień w Warszawie obfituje w festiwale

WARSZAWA. Warszawskie festiwale filmowe zaliczają się do najważniejszych festiwali filmowych w Polsce, przy okazji wychowując sobie grono wiernych fanów. 

Warszawa

Zmiana na ul. Patriotów

WARSZAWA. We wtorek, 12 listopada, ok. godz. 11.00 ruch z zachodniej jezdni ul. Patriotów zostanie przełożony na tymczasową drogę

Warszawa

Święto Niepodległości. Sprawdź utrudnienia

WARSZAWA. W niedzielę i poniedziałek, 10 i 11 listopada, zaplanowano wiele zgromadzeń i przemarszów, związanych z obchodami Narodowego Święta Niepodległości.

Warszawa

Skwer przy ul. Glebowej przemienił się w park kieszonkowy

WARSZAWA. Aranżacja powstała w ramach budżetu obywatelskiego.

Warszawa

Na mieszkańców stolicy czeka bezpłatna oferta kulturalno-sportowa

WARSZAWA. Warszawianki i warszawiacy tłumnie poszli do urn. W ramach podziękowania stolica ma nagrodę dla wszystkich za wzorową postawę obywatelską.

Warszawa

Od otwarcia nowych stacji drugą linią metra przejechało ponad 4 mln pasażerów

 WARSZAWA. W ciągu miesiąca od otwarcia nowych stacji na Pradze-Północ i Targówku drugą linią metra przejechało ponad 4 mln pasażerów.

Reklama