Warszawa - Sobota, 01.11.2025 / Imieniny: Seweryna, Wiktoryny, Warcisława
Reklama

45-latek postrzelony z łuku w białołęckim parku

Dodano: /

fot. Pixabay
fot. Pixabay

45-letni mężczyzna trafił do szpitala, po tym jak został przypadkiem postrzelony strzałą z łuku. W sprawie zatrzymano 34-letniego obywatela Białorusi, który był sprawcą postrzelenia.

Do zdarzenia doszło w piątek, 13 czerwca w parku przy ul. Strumykowej. 45-letni mężczyzna został postrzelony z łuku podczas siedzenia na ławce. Jak zeznał policjantom, został trafiony strzałą przez ćwiczącego strzelanie do tarczy mężczyznę. Świadek, który udzielał mu pomocy, sądził, że używany sprzęt to zabawka.

Ranny 45-latek został przetransportowany do szpitala – obrażenia okazały się niegroźne, choć sytuacja była potencjalnie niebezpieczna.

Policja zatrzymała 34-letniego obywatela Białorusi. Technik kryminalistyki zabezpieczył łuk i przeprowadził oględziny miejsca. Zebrane materiały i zeznania trafiły do Prokuratury Rejonowej Warszawa Praga Północ.


Źródło: Komenda Rejonowa Policji Warszawa VI
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Dwa auta i tramwaj uległy zderzeniu

Do wypadku doszło dziś w godzinach przedpołudniowych. Kolizja miała miejsce przy zbiegu ul. Leszno oraz Okopowej.

Warszawa

Które drogi do remontu?

Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie ogłosił już listę dróg, które zostaną wyremontowane w najbliższych miesiącach. Pierwsze roboty ruszą już w kwietniu.

Warszawa

W trakcie czyszczenia ulic, zapadł się asfalt

W miniony wtorek na terenie Warszawy przeprowadzano roboty porządkowe po zimie. W trakcie czyszczenia ul. Kwatery Głównej pod zamiatarką zapadła się jezdnia.

Warszawa

Awaria rury przed Ministerstwem Obrony Narodowej

W wyniku awarii pęknięcia rury w okolicy siedziby Ministerstwa Obrony Narodowej utworzyły się gejzery wody. Szybka reakcja ciepłowników nie doprowadziła do większego zalania.

Warszawa

Trasa Łazienkowska bez łącznic na lewym brzegu Wisły

7 marca, wyłączono z ruchu estakady wjazdowe na Trasę Łazienkowską prowadzące z Żoliborza i Mokotowa w kierunku centrum. Przez ok. 6 miesięcy arteria nie będzie miała połączenia z Wisłostradą.

Warszawa

Wypadek drogowy w rejonie Powiśla

W minioną niedzielę około godz. 15 w okolicy Powiśla doszło do wypadku drogowego. Jeden z kierowców został przewieziony do szpitala.

Warszawa

Zmiany w rozkładach jazdy linii 142, 219 i 702

Ze względu na prowadzone roboty drogowe wprowadzone zostaną zmiany w dotychczasowych rozkładach jazdy linii 142, 219 oraz 702.

Warszawa

Ciało kobiety w Kanale Żerańskim

W dniu wczorajszym w godzinach popołudniowych z Kanału Żerańskiego wyłowiono zwłoki kobiety. Znana jest już jej tożsamość.

Reklama