Warszawa - Sobota, 21.06.2025 / Imieniny: Alicji, Alojzego, Rudolfa
Reklama

Zobacz iluminowany napis „I love Warsaw”

Dodano:

fot. Urząd Miasta Warszawa
fot. Urząd Miasta Warszawa
 WARSZAWA. Z okazji walentynek na ul. Marszałkowskiej pojawił się, znany z poprzednich lat, iluminowany napis „I love Warsaw”.
 
Z ulic Warszawy powoli znikają świąteczne światełka, ale walentynkowa dekoracja znalazła miejsce przed domami towarowymi na wysokości ul. Złotej. 
 
Do tej pory napis, który zamiast czerwonego serca miał zieloną choinkę, stał na Podzamczu i był częścią świątecznej iluminacji Multimedialnego Parku Fontann.
 
Napis był tłem bardzo wielu pamiątkowych zdjęć, jakie robili warszawiacy i turyści. W tym roku taka okazja na ul. Marszałkowskie związana z walentynkami będzie trwała od 8 do 16 lutego.
 
Warszawską iluminację na zlecenie ZDM wykonała firma Multidekor.
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

"Słoneczny" pociąg w tym roku pojedzie dalej

„Słoneczny” to pociąg promocyjny, który kursuje z Warszawy nad morze. W te wakacje ma pojechać dalej niż zwykle.

Warszawa

Uwaga! W weekend utrudnienia drogowe. Wprowadzą objazdy

Powodem utrudnień drogowych planowanych od dziś do poniedziałku rano są prace realizowane w rejonie Powstańców Śląskich oraz al. Reymonta.

Warszawa

Ścieżka przy al. Jana Pawła II dopiero w czerwcu. Skąd opóźnienie?

Inwestycja jest już opóźniona, ponieważ konieczne było przeprowadzenie dodatkowych prac ciepłowniczych. Trzeba było stworzyć komorę ciepłowniczą. Tym samym inwestycja zostanie zakończona najwcześniej dopiero w przyszłym miesiącu.

Warszawa

Włamali się do hurtowni sprzętu dziecięcego. Ukradli wózki, rowerki i foteliki

Funkcjonariuszom policji udało się zatrzymać sześć osób podejrzewanych o włamanie do hurtowni sprzętu dziecięcego oraz kradzież kilkuset wózków, rowerków i fotelików.

Warszawa

Komorowski zwyciężył w całej Warszawie

W wyborach prezydenckich warszawianie głosowali głównie na Bronisława Komorowskiego.

Warszawa

Powstanie ścieżka rowerowa w ścisłym centrum stolicy

Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, w rejonie między Królewską a Świętokrzyską w Warszawie już wkrótce powstanie ścieżka rowerowa.

Warszawa

Dziś pogrzeb Władysława Bartoszewskiego

Uroczystości rozpoczną się w południe.

Warszawa

Zderzenie autobusów. Jedna pasażerka ranna

Do zdarzenia doszło dziś ok godz. 11. Zderzyły się dwa autobusy przy skrzyżowaniu ul. Radzymińskiej i Łodygowej.

Reklama