Warszawa - Czwartek, 19.06.2025 / Imieniny: Gerwazego, Protazego, Borzysława
Reklama

Znęcała się nad matką i synem

Dodano:

fot. Komenda Stołeczna Policji
fot. Komenda Stołeczna Policji
Policjanci z referatu patrolowo-interwencyjnego zatrzymali awanturującą się i agresywną kobietę, która znęcała się nad swoja matką i synem. Z relacji matki i syna 54-letniej Doroty D. wynikało, że kobieta znęca się nad nimi już od kilkunastu lat. Kobieta została zatrzymana dziś po godz. 6:00.
 
54-latka trafiła do policyjnego aresztu. W wydziale dochodzeniowo-śledczym, na podstawie obszernego materiału dowodowego usłyszała zarzuty znęcania się psychicznego i fizycznego nad rodziną.

ea/jw
 
 
Źródło: Komenda Stołeczna Policji
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Będzie remont przy Dworcu Centralnym

WARSZAWA. Do przebudowy są przejścia podziemne znajdujące się w rejonie Dworca Centralnego. Zarząd Dróg Miejskich stolicy już poszukuje wykonawcy inwestycji.

Warszawa

Wózek z dzieckiem w wodzie. Niania karmiła kaczki

WARSZAWA. Spacerująca z dzieckiem w wózku opiekunka karmiła kaczki w parku Kępa Potocka na Żoliborzu. Nagle wózek wpadł do rzeki.

Warszawa

Wypadek w Al. Jerozolimskich. Są ranni

WARSZAWA. Wczoraj, przed godz. 13 doszło do wypadku drogowego, w jakim ranna została jedna osoba.

Warszawa

Dziś znów zaczną działać fotoradary

WARSZAWA. W Wielki Piątek zaplanowano ponowne uruchomienie fotoradarów.

Warszawa

Sześć aut zderzyło się na skrzyżowaniu

WARSZAWA. Paraliż na drodze, sześć uszkodzonych aut i czterech poszkodowanych, w tym dwójka funkcjonariuszy policji.

Warszawa

Nowa rotunda

WARSZAWA. Rozpoczęto prace przy Rotundzie.

Warszawa

Ekshumacja w związku z katastrofą smoleńską

WARSZAWA. To następna ekshumacja ofiary smoleńskiej przeprowadzana na Powązkach.

Warszawa

Zarzuty dla sprawcy napadu na pocztę

WARSZAWA. 37-latek odpowie za napad na placówkę pocztową zlokalizowaną na Żoliborzu, przy ul. Grunwaldzkiej.

Reklama