Warszawa - Sobota, 01.11.2025 / Imieniny: Seweryna, Wiktoryny, Warcisława
Reklama

Znęcała się nad matką i synem

Dodano:

fot. Komenda Stołeczna Policji
fot. Komenda Stołeczna Policji
Policjanci z referatu patrolowo-interwencyjnego zatrzymali awanturującą się i agresywną kobietę, która znęcała się nad swoja matką i synem. Z relacji matki i syna 54-letniej Doroty D. wynikało, że kobieta znęca się nad nimi już od kilkunastu lat. Kobieta została zatrzymana dziś po godz. 6:00.
 
54-latka trafiła do policyjnego aresztu. W wydziale dochodzeniowo-śledczym, na podstawie obszernego materiału dowodowego usłyszała zarzuty znęcania się psychicznego i fizycznego nad rodziną.

ea/jw
 
 
Źródło: Komenda Stołeczna Policji
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Potężny pożar przy al. Jerozolimskich

Przy al. Jerozolimskich w Warszawie doszło do w dniu wczorajszym do wybuchu pożaru. Łącznie pracowało siedem wozów straży. Ogień rozprzestrzenił się na sześciu hektarach gruntów.

Warszawa

Wypadek drogowy przy Kondratowicza

W wyniku wypadku drogowego w rejonie Kondratowicza poszkodowana została jedna osoba.

Warszawa

Wykolejenie tramwaju

W związku z wykolejeniem tramwaju linii nr 10 w dniu wczorajszym doszło do sporych utrudnień w płynności jazdy w rejonie skrzyżowania al. Solidarności oraz Jana Pawła II.

Warszawa

Inwestycja na dwa lata, teraz remont

Zapowiedziano remont drogi przebiegającej przez most Północny.

Warszawa

Akcja ratownicza dwóch robotników

Funkcjonariusze straży pożarnej przez kilkadziesiąt minut próbowali wydostać spod osuniętych zwałów ziemi dwóch robotników.

Warszawa

Kolejne zderzenie auta z tramwajem

Po raz kolejny w tym tygodniu na terenie stolicy doszło do wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego oraz tramwaju.

Warszawa

II linia metra do końca września

Na dzień 30 września zaplanowane zostało zakończenie prac nad stworzeniem centralnego odcinka II linii metra.

Warszawa

Mieszkańcy sami gasili pożar

W dniu wczorajszym na terenie warszawskiego Targówka doszło do wybuchu pożaru w jednym z obiektów mieszkalnych.

Reklama