Warszawa - Środa, 13.08.2025 / Imieniny: Diany, Hipolita, Kasjusza
Reklama

Znęcała się nad matką i synem

Dodano:

fot. Komenda Stołeczna Policji
fot. Komenda Stołeczna Policji
Policjanci z referatu patrolowo-interwencyjnego zatrzymali awanturującą się i agresywną kobietę, która znęcała się nad swoja matką i synem. Z relacji matki i syna 54-letniej Doroty D. wynikało, że kobieta znęca się nad nimi już od kilkunastu lat. Kobieta została zatrzymana dziś po godz. 6:00.
 
54-latka trafiła do policyjnego aresztu. W wydziale dochodzeniowo-śledczym, na podstawie obszernego materiału dowodowego usłyszała zarzuty znęcania się psychicznego i fizycznego nad rodziną.

ea/jw
 
 
Źródło: Komenda Stołeczna Policji
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Wędkarz wyłowił zwłoki

Do zdarzenia doszło przy moście Gdańskim.

Warszawa

Co z remontem Mostu Północnego?

Przeprawa miała zostać zamknięta na weekendzie. Nic z tego jednak nie wyszło.

Warszawa

Uratowali staruszkę przed utopieniem

Do zdarzenia doszło wczoraj. Pomocy starszej kobiecie udzieliło dwóch funkcjonariuszy policji.

Warszawa

Są nowi świadkowie w sprawie Froga

Postępowanie przedłużono.

Warszawa

Wypadek na Uniwersytecie Warszawskim

Na terenie uczelni trwały prace remontowe. Niespodziewanie jeden z robotników został przygnieciony częściami konstrukcyjnymi.

Warszawa

Prawie 150 tys. podróżnych

Takie są statystyki sierpniowe podwarszawskiego lotniska w Modlinie.

Warszawa

Niemowlę samo w zamkniętym aucie

Do kolejnego zdarzenia z udziałem nieodpowiedzialnych opiekunów i dziecka pozostawionego w rozgrzanym samochodzie doszło w Otwocku niedaleko Warszawy.

Reklama