Warszawa - Piątek, 15.08.2025 / Imieniny: Marii, Napoleona, Stelii
Reklama

Znamy już plan spektakli multimedialnych fontann

Dodano:

Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Fot. Archiwum Wawa.net.pl
W tym sezonie na miłośników multimedialnych pokazów czekają nowe atrakcje. Na ekranie wodnym zostaną wyświetlone pokazy zawodowych tancerzy.

Poszczególne sekwencje, jakie będzie można zobaczyć na ekranie stanowią choreografię przygotowaną specjalnie na rzecz multimedialnych pokazów. Sceny ukazujące taniec zostaną połączone z animacjami.

Tematycznie spektakle będą nawiązywały do czterech żywiołów: ognia, wody, powietrza oraz ziemi. Show potrwa 25 minut i będzie wyświetlane od maja do września równo o godz. 21 (piątek i soboty) oraz w sezonie letnim (czerwiec, lipiec, sierpień) od 21.30.
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Złodzieje aut schwytani

Zatrzymano trzech mężczyzn.

Warszawa

Napadli na sklep mięsny

Mieli kominiarki na głowach i rękawiczki.

Warszawa

Dwa poważne wypadki drogowe

Do zdarzeń doszło dziś rano.

Warszawa

Wypadek przy skrzyżowaniu al. Wilanowskiej i ul. Rolnej

Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem. Wyglądało poważnie.

Warszawa

Treningi lotnicze w rejonie Mazowsza

A wszystko to w ramach przygotowań do defilady zaplanowanej na jutrzejszy dzień.

Warszawa

Znaleziono ciało majora z BOR-u

Zwłoki mężczyzny znajdowały się w jego mieszkaniu w miejscowości Ząbki usytuowanej pod Warszawą. 44-letni funkcjonariusz był majorem Biura Ochrony Rządu.

Warszawa

Nowy rozkład jazdy na trasie Łódź – Warszawa

Początkowo zakładano, że już teraz przywrócony zostanie wcześniejszy rozkład jazdy na tym odcinku. Ostatecznie zdecydowano jednak, że pociągi nadal będą kursowały według zmienionego grafiku. Tak będzie do końca bieżącego miesiąca.

Reklama