Warszawa - Piątek, 20.06.2025 / Imieniny: Bogny, Florentyny, Bożeny
Reklama

Zmiana w kursowaniu pociągów na Lotnisko Chopina

Dodano:

fot. Urząd m.st. Warszawy
fot. Urząd m.st. Warszawy
 Od piątku, 20 marca, od godz. 16.15 do odwołania wszystkie pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej linii S2 i S3 oraz Kolei Mazowieckich linii RL będą kursowały w skróconej relacji, wyłącznie do i ze stacji Warszawa Służewiec.
 
Zmiany spowodowane są uruchomieniem specjalnych pociągów ze stacji Warszawa Lotnisko Chopina w ramach operacji #LOTdoDomu.
 
Na odcinku Warszawa Służewiec – Warszawa Lotnisko Chopina będą jeździły autobusy zastępcze, kursujące trasą: Lotnisko Chopina – Żwirki i Wigury – Sasanki – Marynarska – PKP Służewiec (przystanek zlokalizowany na wiadukcie nad linią kolejową).
 
Wprowadzono wzajemne honorowanie biletów KM-ZTM w pociągach Szybkiej Kolei Miejskiej i Kolei Mazowieckich na odcinku Warszawa Służewiec – Warszawa Wschodnia. Dodatkowo bilety KM ważne są w autobusach linii 175 na odcinku Lotnisko Chopina – Centrum, linii 188 na odcinku Lotnisko Chopina – Metro Politechnika oraz w zastępczej linii autobusowej na całej trasie.
 
 
Źródło: Urząd m.st. Warszawy
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Będzie kolejna drogowa inwestycja drogowa

WARSZAWA.  Wybrano firmę, która zajmie się inwestycją drogową zakładająca budowę odcinka ul. Lazurowej.

Warszawa

Ruszyły roboty drogowe na Żoliborzu

WARSZAWA. Startuje następna inwestycja drogowa w naszym mieście – przebudowa jednej z ulic na Żoliborzu.

Warszawa

Poważny wypadek w stolicy. Autobus zderzył się z tramwajem i samochodem

WARSZAWA. Dziś rano doszło do poważnego wypadku na rondzie Wiatraczna. Są poszkodowani.

Warszawa

Będą zbierać środki pieniężne na pomniki katastrofy smoleńskiej i Lecha Kaczyńskiego

WARSZAWA. Zbiórka publiczna zorganizowana została dziś rano przed Kościołem Seminaryjnym na Krakowskim Przedmieściu.

Warszawa

Potrącenie dziewczyny przez tramwaj

WARSZAWA. Młoda dziewczyna wybiegła na przejście dla pieszych wprost pod nadjeżdżający tramwaj.

Warszawa

Wypadek przy Gen. Maczka. Motocyklista w szpitalu

WARSZAWA. W rejonie ul. Gen. Maczka doszło ok. godz. 11 do poważnego wypadku. Są poszkodowani.

Warszawa

18-latek odpowie za napaść. Wyrwał torbę rowerzystce a później ją pobił

WARSZAWA. Do napaści na rowerzystkę doszło w poniedziałek. Na Błoniu kobieta została zaatakowana przez 18-letniego mężczyznę.

Warszawa

Utrudnienia w związku ze Światowymi Dniami Młodzieży

WARSZAWA. Utrudnień w związku z organizacją Światowych Dni Młodzieży nie zabraknie również w stolicy kraju.

Reklama