Warszawa - Sobota, 21.06.2025 / Imieniny: Alicji, Alojzego, Rudolfa
Reklama

Zła jakość powietrza w stolicy

Dodano:

Fot. Archiwum wawa.net.pl
Fot. Archiwum wawa.net.pl

WARSZAWA. Nad miastem unosi się smog. Jest wysoki poziom toksycznych pyłów.

Niekorzystne wyniki pomiarów jakości powietrza wskazują na to, że nad miastem jest smog. Po wyjściu na zewnątrz można wyczuć nieprzyjemny zapach, wynikający głównie z nadmiernego spalania w piecach i kotłach, ale także ze spalin samochodowych.

 

Mapa pomiarowa jest praktycznie cała na czerwono, co oznacza że powietrze jest aktualnie mocno zanieczyszczone. Najgorszy wynik zanotowano ok. godz. 7 rano, było to 133,2 µm/m3.

Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Oszustwo na policjanta

WARSZAWA. Mężczyzna podaje się za policjanta i zatrzymuje zmotoryzowanych do kontroli.

Warszawa

Poranne utrudnienia w ruchu drogowym. Kolizja i gigantyczny korek

WARSZAWA. Zmotoryzowani, którzy ok. godz. 10 jechali S8 musieli uzbroić się w cierpliwość po tym, jak zderzyły się volkswagen i seat.

Warszawa

Awaria w Piasecznie. Pękła rura głównej magistrali

WARSZAWA. Do usterki doszło wczoraj w godzinach wieczornych. Pękła rura i awarię specjaliści ocenili jako poważną. Zablokowano chwilowo uszkodzony odcinek.

Warszawa

Pożar auta przy stacji Służew

WARSZAWA. Przy stacji metra Służew zapalił się samochód.

Warszawa

Kolizja przy ul. Radzymińskiej

WARSZAWA. Doszło do zderzenia lexusa i fiata. Są poszkodowani.

Warszawa

Gwałtowna burza przeszła nad stolicą

WARSZAWA. Połamane drzewa, podtopienia. Takie są skutki gwałtownej burzy, która przeszła dziś rano nad stolicą i wczoraj wieczorem nad stolicą.

Warszawa

Śmierć w tramwaju

WARSZAWA. Dziś rano doszło do zdarzenia w jednym z warszawskich tramwajów. Zasłabł pasażer. Wystąpiły utrudnienia w ruchu.

Warszawa

Podróżni mogą płacić w autobusach komórką

WARSZAWA. Pasażerowie korzystający z autobusów kursujących po stolicy mogą już dokonywać płatności przez telefon komórkowy.

Reklama