Warszawa - Środa, 18.06.2025 / Imieniny: Elżbiety, Marka, Amandy
Reklama

Zderzenie trzech aut. Poszkodowany leżał na środku szosy

Dodano:

Fot. Archiwum wawa.net.pl
Fot. Archiwum wawa.net.pl
Do groźnie wyglądającego wypadku doszło wczoraj na Trasie Łazienkowskiej.

Zderzeniu uległy trzy auta. Jak udało się do tej pory ustalić, przy drodze stał pojazd dostawczy Iveco, a za nim audi. Kierowca jednego z aut wymieniał koło, gdy niespodziewanie najechała na niego taksówka, która była tak rozpędzona, że wjechała w oba zaparkowane samochody.

Do kolizji doszło na buspasie, jadąc w kierunku Ochoty. Sytuacja miała miejsc około godz. 16. W okolicy utworzył się gigantyczny korek. Pracowali funkcjonariusze policji oraz straży pożarnej. Niemożliwy był przejazd wszystkimi pasami. Leżący na środku jezdni mężczyzna został poddany szybkiej reanimacji, następnie trafił do szpitala. Pomocy medycznej potrzebował także prowadzący taksówkę.
 
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Salon lotniczy LS Academy już 18 marca

WARSZAWA. Uczniowie będą mieli okazję poznać możliwości kształcenia zawodowego i pracy w branży lotniczej w Warszawie.

Warszawa

„Wybudzonych" zostanie osiem nieruchomości na Mokotowie, Woli, Targówku oraz w Śródmieściu

WARSZAWA. Ogółem na podstawie „małej ustawy reprywatyzacyjnej" wydano ponad 90 decyzji dotyczących tzw. śpiochów.

Warszawa

Mieszkańcy Warszawy mogą wziąć udział w akcji Wielkie Badanie Wzroku

WARSZAWA. Mieszkańcy Warszawy mogą wziąć udział w akcji Wielkie Badanie Wzroku.

Warszawa

Na Żoliborzu rozpocznie się budowa zespołu szkolno-przedszkolnego

 WARSZAWA. Czteropiętrowy budynek szkoły ma kształt prostokąta z wewnętrznym patio.

Warszawa

Nowa szkoła na Targówku pomieści 1000 uczniów

WARSZAWA. Pierwszy dzwonek zabrzmi już we wrześniu 2020 r.

Warszawa

Zmienią nazwy sześciu ulic?

WARSZAWA. Inicjatywa jest formą upamiętnienia w nazewnictwie miasta ważnych historycznie bohaterów.

Warszawa

Radni zatwierdzili podwyżki dla nauczycieli

WARSZAWA. W czwartek, 7 marca, radni Warszawy podjęli uchwałę o zwiększeniu uposażenia nauczycieli stażystów i kontraktowych.

Warszawa

O warszawskich planach rozwoju w Cannes

WARSZAWA. Od 12 do 15 marca stolica będzie się prezentować na najbardziej prestiżowych targach nieruchomości w Europie – MIPIM 2019.

Reklama