Warszawa - Środa, 18.06.2025 / Imieniny: Elżbiety, Marka, Amandy
Reklama

Zderzenie trzech aut. Poszkodowany leżał na środku szosy

Dodano:

Fot. Archiwum wawa.net.pl
Fot. Archiwum wawa.net.pl
Do groźnie wyglądającego wypadku doszło wczoraj na Trasie Łazienkowskiej.

Zderzeniu uległy trzy auta. Jak udało się do tej pory ustalić, przy drodze stał pojazd dostawczy Iveco, a za nim audi. Kierowca jednego z aut wymieniał koło, gdy niespodziewanie najechała na niego taksówka, która była tak rozpędzona, że wjechała w oba zaparkowane samochody.

Do kolizji doszło na buspasie, jadąc w kierunku Ochoty. Sytuacja miała miejsc około godz. 16. W okolicy utworzył się gigantyczny korek. Pracowali funkcjonariusze policji oraz straży pożarnej. Niemożliwy był przejazd wszystkimi pasami. Leżący na środku jezdni mężczyzna został poddany szybkiej reanimacji, następnie trafił do szpitala. Pomocy medycznej potrzebował także prowadzący taksówkę.
 
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Od otwarcia nowych stacji drugą linią metra przejechało ponad 4 mln pasażerów

 WARSZAWA. W ciągu miesiąca od otwarcia nowych stacji na Pradze-Północ i Targówku drugą linią metra przejechało ponad 4 mln pasażerów.

Warszawa

Nowa przechodnia na Ursynowie

 WARSZAWA. Obok istniejącego od dziewięciu lat szpitala jednego dnia została zmodernizowana przychodnia.

Warszawa

Strefa płatnego parkowania na Pradze-Północ i Woli

 WARSZAWA. Rozbudowa metra zmienia diametralnie sytuację komunikacyjną na Woli i Pradze. 

Warszawa

Ulice miasta ponownie przejmą biegacze

 WARSZAWA. W najbliższą sobotę i niedzielę, 19 i 20 października, biegacze będą rywalizować na ulicach Śródmieścia i Rembertowa. 

Warszawa

Wybrano projektantów dwóch nowych stacji metra

WARSZAWA. Wiemy już kto wykona prace przedprojektowe oraz projekty budowlane dla dwóch nowych stacji I linii metra – A12 Plac Konstytucji oraz A16 Muranów.

Warszawa

Warszawa z bezpłatną komunikacją

WARSZAWA. W piątek, 27 września, komunikacja miejska w stolicy będzie bezpłatna. 

Warszawa

Kolejne dotacje na likwidację kopciuchów

WARSZAWA. Stolica wprowadzi nowy system dotacji do ekologicznego ogrzewania domów. 

Warszawa

Na ulicy Raszyńskiej i Handlowej będzie nowa nawierzchnia

WARSZAWA. Kierowcy pojadą po nowym asfalcie także na Białołęce.

Reklama