Warszawa - Piątek, 19.09.2025 / Imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora
Reklama

Zderzenie przy Południowej Obwodnicy Warszawy

Dodano:

Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Fot. Archiwum Wawa.net.pl
W wyniku uderzenia doszło do zakleszczenia kobiety. Musieli przyjechać z pomocą strażacy.

W związku z wypadkiem pojawiły się spore utrudnienia w ruchu w stronę Lotniska Chopina. Zdarzenie miało miejsce przed południem na fragmencie miedzy węzłem Aleje Jerozolimskie oraz węzłem Aleja Krakowska. Opel najechał na matiza. Dwie osoby zostały ranne i przebywają w szpitalu.

Trwa wyjaśnianie okoliczności kolizji.
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Kolejny egzamin maturalny. Dziś język angielski

Od minionego poniedziałku ruszyły tegoroczne matury. Egzamin dojrzałości maturzyści mają już za sobą z języka polskiego oraz matematyki na poziomie podstawowym. Dziś otworzono arkusze z języka angielskiego.

Warszawa

Nowe połączenie lotnicze z Belgradu do Warszawy

Od końca maja uruchomione zostaną nowe połączenia lotnicze między Belgradem i Warszawą.

Warszawa

Chciał podpalić warszawską tęczę

Kompletnie pijany 30-latek w minioną sobotę, w dniu obchodów rocznicy uchwalenia Konstytucji 3-go Maja, próbował podpalić warszawską tęczę.

Warszawa

Pożar w mieszkaniu na jedenastym piętrze

Na skutek pożaru zmarły dwie osoby. Do zdarzenia doszło w jednym z wieżowców na warszawskim Żoliborzu przy ul. Ks. Jerzego Popiełuszki.

Warszawa

Nominacje dla strażaków

W związku z przypadającym na dzień wczorajszy Dniem Strażaka, w Warszawie zorganizowano specjalne uroczystości.

Warszawa

Ruszyły zapisy do wakacyjnych przedszkoli

Do końca maja można wypełniać i dostarczać tak zwane „karty zgłoszeń dziecka”, na podstawie których maluchy mogą korzystać z oferty przedszkoli również w sezonie wakacyjnym.

Warszawa

Drzewo przewróciło się na auta

W wyniku silnych wichur, jakie miały miejsce w Warszawie powalone zostało drzewo.

Warszawa

W wakacje roboty nad torowiskiem przy Powstańców Śląskich

Na najbliższy sezon wakacyjny zaplanowano prace nad stworzeniem fragmentu torowiska przy ul. Powstańców Śląskich.

Reklama