Warszawa - Niedziela, 22.06.2025 / Imieniny: Pauliny, Flawiusza, Agenora
Reklama

Zderzenie motocykla z autem osobowym. Są ranni

Dodano:

Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Do zdarzenia doszło w Rembertowie w ubiegłą sobotę.

Przed godz. 13 pijany motocyklista wjechał w opla. Zasiadająca za kierownicą samochodu próbowała wyjechać z parkingu. W tym momencie w bok auta najechał motocyklista.

Sytuacja miała miejsce przy al. Chruściela-Montera. Do szpitala przewieziony został nietrzeźwy kierowca jednośladu. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, to mężczyzna jest winny wypadku, ponieważ poza tym, że był pod wpływem alkoholu, jechał bardzo szybko.

Oba pojazdy zostały mocno uszkodzone.
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Podróżni mogą płacić w autobusach komórką

WARSZAWA. Pasażerowie korzystający z autobusów kursujących po stolicy mogą już dokonywać płatności przez telefon komórkowy.

Warszawa

Będzie kolejna drogowa inwestycja drogowa

WARSZAWA.  Wybrano firmę, która zajmie się inwestycją drogową zakładająca budowę odcinka ul. Lazurowej.

Warszawa

Ruszyły roboty drogowe na Żoliborzu

WARSZAWA. Startuje następna inwestycja drogowa w naszym mieście – przebudowa jednej z ulic na Żoliborzu.

Warszawa

Poważny wypadek w stolicy. Autobus zderzył się z tramwajem i samochodem

WARSZAWA. Dziś rano doszło do poważnego wypadku na rondzie Wiatraczna. Są poszkodowani.

Warszawa

Będą zbierać środki pieniężne na pomniki katastrofy smoleńskiej i Lecha Kaczyńskiego

WARSZAWA. Zbiórka publiczna zorganizowana została dziś rano przed Kościołem Seminaryjnym na Krakowskim Przedmieściu.

Warszawa

Potrącenie dziewczyny przez tramwaj

WARSZAWA. Młoda dziewczyna wybiegła na przejście dla pieszych wprost pod nadjeżdżający tramwaj.

Warszawa

Wypadek przy Gen. Maczka. Motocyklista w szpitalu

WARSZAWA. W rejonie ul. Gen. Maczka doszło ok. godz. 11 do poważnego wypadku. Są poszkodowani.

Warszawa

18-latek odpowie za napaść. Wyrwał torbę rowerzystce a później ją pobił

WARSZAWA. Do napaści na rowerzystkę doszło w poniedziałek. Na Błoniu kobieta została zaatakowana przez 18-letniego mężczyznę.

Reklama