Warszawa - Czwartek, 26.06.2025 / Imieniny: Jana, Pawła, Miromira
Reklama

Zatrzymano grupę przestępczą

Dodano:

Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Funkcjonariusze policji zatrzymali grupę przestępczą, która była odpowiedzialna za dokonywanie rozlicznych rozbojów, włamań i kradzieży, do jakich dochodziło ostatnio na obszarze Warszawy oraz w jej okolicach.

Łącznie policjanci aresztowali 13 osób. Przestępcy usłyszeli zarzut pobicia kobiety ze skutkiem śmiertelnym. Sprawa badana była od czerwca 2013 roku. Zatrzymani weszli do mieszkania, w którym przebywała starsza para, żądając wydania pieniędzy. Po odmowie kobietę zaatakowano. Brutalnie pobita doznała na tyle poważnych obrażeń, że zmarła. Poszkodowany został również mężczyzna, który z urazami głowy przewieziony został do szpitala.

Jak się okazuje z ustaleń policjantów, grupa przestępcza działała na obszarze Warszawy, Marek oraz Wołomina od minimum roku.
 
 
 
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Są chętni wybudować tory na Powstańców Śląskich

W ramach ogłoszonego przetargu zgłosiło się czterech chętnych do zrealizowania planowanej inwestycji.

Warszawa

Niewybuch w Majdanie niedaleko Warszawy

Na terenie miejscowości Majdan usytuowanej niedaleko stolicy odnaleziono niewybuch. Sprawą zajęli się saperzy.

Warszawa

Odkryto podwarszawską fabrykę amfetaminy

Z ustaleń funkcjonariuszy policji wynika, że na prywatnej posesji produkowano narkotyki. Zabezpieczono 20 kilogramów nielegalnych substancji.

Warszawa

Nieznany mężczyzna oblał kwasem starszą kobietę

Sytuacja miała miejsce w miniony poniedziałek. Staruszka została oblana żrącą substancją przez nieznanego jej sprawcę.

Warszawa

Dachowanie Toyoty na rondzie w Piastowie

Za kierownicą Toyoty zasiadał 26-latek. W wyniku wypadku drogowego mężczyzna doznał poważnych obrażeń ciała. Jego stan lekarze określają, jako ciężki.

Warszawa

Pożar w Galerii Mokotów

W miniony piątek doszło do wybuchu pożaru w warszawskiej Galerii Mokotów. Nikomu nic się nie stało.

Warszawa

Spalił się kontener z marihuaną

Ogień pojawił się około godzi. 9.30. Jak się okazało na podstawie ustaleń funkcjonariuszy, zapalił się kontener, w którym znajdowały się narkotyki.

Warszawa

Przywrócono ruch tramwajów przy Jagiellońskiej

Chwilowo zablokowany był ruch tramwajów w rejonie ul. Jagiellońskiej w Warszawie. Powodem były prace realizowane w związku z wymianą torowiska.

Reklama