Warszawa - Wtorek, 24.06.2025 / Imieniny: Jana, Danuty, Janiny
Reklama

Zatrzymano grupę przestępczą

Dodano:

Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Funkcjonariusze policji zatrzymali grupę przestępczą, która była odpowiedzialna za dokonywanie rozlicznych rozbojów, włamań i kradzieży, do jakich dochodziło ostatnio na obszarze Warszawy oraz w jej okolicach.

Łącznie policjanci aresztowali 13 osób. Przestępcy usłyszeli zarzut pobicia kobiety ze skutkiem śmiertelnym. Sprawa badana była od czerwca 2013 roku. Zatrzymani weszli do mieszkania, w którym przebywała starsza para, żądając wydania pieniędzy. Po odmowie kobietę zaatakowano. Brutalnie pobita doznała na tyle poważnych obrażeń, że zmarła. Poszkodowany został również mężczyzna, który z urazami głowy przewieziony został do szpitala.

Jak się okazuje z ustaleń policjantów, grupa przestępcza działała na obszarze Warszawy, Marek oraz Wołomina od minimum roku.
 
 
 
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Łyżwy bez względu na sezon?

Taki pomysł będzie kosztował 40 mln zł.

Warszawa

Rowery miejskie pod ochroną

Ochroniarze będą kontrolowali stacje rowerowe.

Warszawa

Napad na aptekarza. Pady strzały?

Na napad z bronią w ręku wskazują świadkowie zdarzenia.

Warszawa

Zderzenie aut. Jedno wpadło do wykopów

Pojazdy zderzyły się przy skrzyżowaniu Bluszczańskiej i Pułku AK „Waligóra”.

Warszawa

Wymienią stare słupki w stolicy

Koszt inwestycji to 40 tys. zł.

Warszawa

Zamknięto estakadę. Będą utrudnienia

Trasa została wyłączona z ruchu wczoraj w nocy. Utrudnienia potrwają do początku listopada.

Warszawa

Pożar na Bemowie. Zapaliło się mieszkanie w bloku

Do zdarzenia doszło wczoraj po południu. Ogień zaczął się rozprzestrzeniać w jednym z lokali mieszkalnych na 9-tym piętrze bloku. Nikt nie został poszkodowany w wyniku zdarzenia.

Warszawa

Podsumowano długi weekend na drogach stolicy

Łącznie doszło do 24 kolizji, w wyniku których zmarła jedna osoba a 26 zostało rannych.

Reklama