Warszawa - Środa, 20.08.2025 / Imieniny: Bernarda, Sobiesława, Samuela
Reklama

Zarzuty dla sprawcy napadu na pocztę

Dodano:

Fot. Archiwum wawa.net.pl
Fot. Archiwum wawa.net.pl

WARSZAWA. 37-latek odpowie za napad na placówkę pocztową zlokalizowaną na Żoliborzu, przy ul. Grunwaldzkiej.

 

Mężczyźnie już postawiono zarzuty. W trakcie przesłuchania przyznał się do popełnionego czynu. Grzegorz B., bo tak nazywa się zatrzymany, wszedł do punktu pocztowego i zażądał wydania mu gotówki. Miał przy sobie broń. Groził pracownikom i klientom przebywającym wówczas na terenie placówki.

 

Ostatecznie mężczyzna trafił do aresztu. Spędzi tam najbliższe trzy miesiące.

 

Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Powstanie spalarnia śmieci

  WARSZAWA. Wybudowana zostanie spalarnia śmieci na Targówku.

Warszawa

Trzy osoby ranne. Wypadek na Bemowie

WARSZAWA. Kierowca volkswagena passata wjechał w drzewo. Zdarzenie miało miejsce na ul. Radiowej na Bemowie.

Warszawa

Zabarykadował się i groził użyciem broni

WARSZAWA. W Jabłonnie na osiedlu Słoneczna Polana zabarykadował się mężczyzna, który niewykluczone, iż dysponował bronią palną.

Warszawa

W stolicy będą nowe autobusy

WARSZAWA. Na chwilę obecną trwają testy nowego autobusu. Jeżeli pojazd sprawdzi się w trasie, podobnych środków transportu przybędzie.

Warszawa

Wypadek w rejonie Wisłostrady

WARSZAWA. Przy ul. Sanguszki, jadąc od Wisłostrady, zmotoryzowany prowadzący fiata wjechał na nie swój pas jezdni i zderzył się z prawidłowo jadącym kierowca skody.

Warszawa

Muzeum Józefa Piłsudskiego. Wmurowanie kamienia węgielnego

WARSZAWA. Dziś uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę Muzeum Józefa Piłsudskiego.

Warszawa

Nowy kierunek lotu z Warszawy. Dokąd?

WARSZAWA. Ze stolicy można polecieć do Seulu.

Warszawa

Rozbito grupę przestępczą. Kilka osób zatrzymanych

WARSZAWA. Rozbita została grupa przestępcza, która zmuszała kobiety do prostytucji.

Reklama