Warszawa - Środa, 20.08.2025 / Imieniny: Bernarda, Sobiesława, Samuela
Reklama

Zamknęli tor. Z tunelu na Dworcu Centralnym wydobywał się dym

Dodano:

Fot. Archiwum wawa.net.pl
Fot. Archiwum wawa.net.pl
Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem. Pojawił się dym, który najprawdopodobniej był efektem zwarcia.

W związku ze zdarzeniem, w celach bezpieczeństwa konieczne było zablokowanie jednego z torów dalekobieżnych. Tunel przy czwartym peronie był nieczynny na prawie trzy godziny.

Na miejscu pracowało kilka zastępów straży pożarnej. Poszukiwano przyczyn awarii. Wstrzymany był z tego względu ruch pociągów. Dym został szybko ugaszony. Cała sytuacja została opanowana ok godz. 20.30.
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Dzisiejsze loty Lufthansy odwołane

W związku z protestem służb publicznych, przewoźnik zrezygnował z realizacji lotów zaplanowanych na dzień dzisiejszy.

Warszawa

Wypadek przy Grójeckiej i Harfowej. Tramwaj zderzył się z autem

W wyniku wypadku nikt nie został poszkodowany, lecz pojazdy zakleszczyły się w związku z czym konieczne było zastosowanie wyciągarki.

Warszawa

Są chętni wybudować tory na Powstańców Śląskich

W ramach ogłoszonego przetargu zgłosiło się czterech chętnych do zrealizowania planowanej inwestycji.

Warszawa

Niewybuch w Majdanie niedaleko Warszawy

Na terenie miejscowości Majdan usytuowanej niedaleko stolicy odnaleziono niewybuch. Sprawą zajęli się saperzy.

Warszawa

Odkryto podwarszawską fabrykę amfetaminy

Z ustaleń funkcjonariuszy policji wynika, że na prywatnej posesji produkowano narkotyki. Zabezpieczono 20 kilogramów nielegalnych substancji.

Warszawa

Nieznany mężczyzna oblał kwasem starszą kobietę

Sytuacja miała miejsce w miniony poniedziałek. Staruszka została oblana żrącą substancją przez nieznanego jej sprawcę.

Warszawa

Dachowanie Toyoty na rondzie w Piastowie

Za kierownicą Toyoty zasiadał 26-latek. W wyniku wypadku drogowego mężczyzna doznał poważnych obrażeń ciała. Jego stan lekarze określają, jako ciężki.

Warszawa

Pożar w Galerii Mokotów

W miniony piątek doszło do wybuchu pożaru w warszawskiej Galerii Mokotów. Nikomu nic się nie stało.

Reklama