Warszawa - Sobota, 21.06.2025 / Imieniny: Alicji, Alojzego, Rudolfa
Reklama

Zabił właściciela mieszkania, które wynajmował

Dodano:

Fot. Archiwum wawa.net.pl
Fot. Archiwum wawa.net.pl
Do tragicznego zdarzenia doszło w podwarszawskich Łomiankach.

Zamordowany został 64-latek. Dwaj lokatorzy kłócili się, a właściciel postanowił ich rozdzielić. Podczas szarpaniny jeden z bijących się, Marek R., wziął stojące obok krzesło i uderzył nim 64-latka. Mężczyzny nie udało się uratować.

Następnie winny zdarzenia wyszedł z domu. Nie udzielił pomocy obu poszkodowanym. Po jakimś czasie postanowił o całym zajściu powiadomić policję. Zatrzymał patrolujących miejscowość funkcjonariuszy dopiero koło godz. 1 w nocy. Policjanci od razu udali się na miejsce zdarzenia.

Po przybyciu do domu natrafili na dwóch leżących na podłodze mężczyzn. Mieli na ciele obrażenia wynikające z pobicia. Właściciel mieszkania już nie żył. Drugi z pokrzywdzonych został przewieziony do szpitala. W trakcie przesłuchania Marek R. przyznał się, że to on jest winny zabójstwa 64-latka oraz pobicia drugiego z mężczyzn. Za wykroczenia, których się dopuścił grozi mu kara do 12 lat więzienia.
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Ile zezwoleń na pracę dla cudzoziemców wydano na mazowieckim?

WARSZAWA. Zezwolenia na pracę wydawane były najczęściej obywatelom Ukrainy.

Warszawa

Salon lotniczy LS Academy już 18 marca

WARSZAWA. Uczniowie będą mieli okazję poznać możliwości kształcenia zawodowego i pracy w branży lotniczej w Warszawie.

Warszawa

„Wybudzonych" zostanie osiem nieruchomości na Mokotowie, Woli, Targówku oraz w Śródmieściu

WARSZAWA. Ogółem na podstawie „małej ustawy reprywatyzacyjnej" wydano ponad 90 decyzji dotyczących tzw. śpiochów.

Warszawa

Mieszkańcy Warszawy mogą wziąć udział w akcji Wielkie Badanie Wzroku

WARSZAWA. Mieszkańcy Warszawy mogą wziąć udział w akcji Wielkie Badanie Wzroku.

Warszawa

Na Żoliborzu rozpocznie się budowa zespołu szkolno-przedszkolnego

 WARSZAWA. Czteropiętrowy budynek szkoły ma kształt prostokąta z wewnętrznym patio.

Warszawa

Nowa szkoła na Targówku pomieści 1000 uczniów

WARSZAWA. Pierwszy dzwonek zabrzmi już we wrześniu 2020 r.

Warszawa

Zmienią nazwy sześciu ulic?

WARSZAWA. Inicjatywa jest formą upamiętnienia w nazewnictwie miasta ważnych historycznie bohaterów.

Reklama