Warszawa - Sobota, 21.06.2025 / Imieniny: Alicji, Alojzego, Rudolfa
Reklama

Zabił właściciela mieszkania, które wynajmował

Dodano:

Fot. Archiwum wawa.net.pl
Fot. Archiwum wawa.net.pl
Do tragicznego zdarzenia doszło w podwarszawskich Łomiankach.

Zamordowany został 64-latek. Dwaj lokatorzy kłócili się, a właściciel postanowił ich rozdzielić. Podczas szarpaniny jeden z bijących się, Marek R., wziął stojące obok krzesło i uderzył nim 64-latka. Mężczyzny nie udało się uratować.

Następnie winny zdarzenia wyszedł z domu. Nie udzielił pomocy obu poszkodowanym. Po jakimś czasie postanowił o całym zajściu powiadomić policję. Zatrzymał patrolujących miejscowość funkcjonariuszy dopiero koło godz. 1 w nocy. Policjanci od razu udali się na miejsce zdarzenia.

Po przybyciu do domu natrafili na dwóch leżących na podłodze mężczyzn. Mieli na ciele obrażenia wynikające z pobicia. Właściciel mieszkania już nie żył. Drugi z pokrzywdzonych został przewieziony do szpitala. W trakcie przesłuchania Marek R. przyznał się, że to on jest winny zabójstwa 64-latka oraz pobicia drugiego z mężczyzn. Za wykroczenia, których się dopuścił grozi mu kara do 12 lat więzienia.
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Próbowała sprzedać kradzioną komórkę policji

21-latka zatrzymała dwóch mężczyzn, oferując im sprzedaż dobrego aparatu komórkowego po „promocyjnej” cenie. Okazało się, że telefon pochodził z kradzieży, a zaczepieni to policjanci.

Warszawa

Nowa trasa tramwajowa w Warszawie

Stolica już od kilku lat przymierza się do uruchomienia nowego połączenia tramwajowego. Być może teraz się uda.

Warszawa

Grupa pseudokibiców zaatakowała pasażerów tramwaju

Niespodziewanie zamaskowani mężczyźni wtargnęli do jednego z tramwajów, wrzucając petardy oraz atakując nastolatków.

Warszawa

W parku zawaliło się drzewo. Obok były dzieci

Sytuacja miała miejsce w parku przy ul. Ratuszowej 2 tuż obok wejścia do zoo.

Warszawa

Wywrotka ciężarówki. Wysypały się puszki z piwem

Do zdarzenia doszło na węźle Piłsudskiego na trasie S8. Ciężarówka przewróciła się na bok. Rozsypały się setki puszek.

Warszawa

Dym w jednym z pociągów

Funkcjonariusze straży pożarnej sprawdzają pojazd.

Warszawa

Dziś Masa Krytyczna. Uwaga na utrudnienia w ruchu

Rowerzyści spotkają się równo o godz. 18 na placu Zamkowym. Stamtąd wyjadą w stronę centrum.

Warszawa

Potrąciła strażnika miejskiego, bo nie chciała się zatrzymać do kontroli

Dziś kobiecie postawione zostaną zarzuty. Prawdopodobne, że kierująca odpowie za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza.

Reklama