Warszawa - Piątek, 20.06.2025 / Imieniny: Bogny, Florentyny, Bożeny
Reklama

Wyremontują wiadukt przy Łopuszańskiej

Dodano:

Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Pierwsze prace wystartują jeszcze w czerwcu.

Do wykonania jest sporo, więc szacuje się wstępnie, że roboty zakończą się dopiero w połowie września. Wiadukt przy ul. Łopuszańskiej, nad torami, wymaga kapitalnego remontu już od dawna. Powodem podjęcia się prac w tej części stolicy jest przede wszystkim nietrwałość konstrukcji dotychczasowej, co stwarza niebezpieczeństwo zarówno dla zmotoryzowanych, jak i pieszych.

W szczególnie złym stanie jest nawierzchnia obiektu. Zgodnie z przetargiem, inwestycję wykona firma Intop. Pierwsze działania wystartują w godzinach nocnych.
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

56,5 mln zł z funduszy UE na innowacyjne projekty mobilne

Turyści, a także wszystkie osoby odwiedzające region już niebawem będą mogły korzystać z bezpłatnych rozwiązań mobilnych ułatwiających poruszanie się po mieście.

Warszawa

Dom dzienny dla powstańców będzie na Woli

Radni miejscy 19 października przyjęli stanowisko w sprawie utworzenia domu wsparcia dla powstańców warszawskich.

Warszawa

Coraz bliżej oddania do użytku kolejnego fragmentu bulwarów

WARSZAWA. Szacuje się, że prace ekipa powinna zakończyć mniej więcej za pół miesiąca. To oznaczałoby, że jeszcze w bieżącym sezonie wakacyjnym będzie można przemieszczać się odnowionym odcinkiem.

Warszawa

Tragedia na Bielanach

WARSZAWA. Nie żyje kobieta, która potrącił tramwaj jadący przez Bielany.

Warszawa

Śmiertelny wypadek, Kierowca pijany

 WARSZAWA. W sobotę, w godzinach wieczornych doszło do zdarzenia drogowego, na skutek którego zmarła jedna osoba.

Warszawa

Jutro zawyją syreny

WARSZAWA. 73. rocznica Powstania Warszawskiego.

Warszawa

Dziś pierwszy dzień wizyty Donalda Trumpa

WARSZAWA. W związku z wizytą prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa w Warszawie wystąpią duże utrudnienia w ruchu.

Warszawa

Zderzenie trzech aut

 WARSZAWA. Do wypadku doszło na Trasie Siekierkowskiej.

Reklama