Warszawa - Sobota, 13.12.2025 / Imieniny: Łucji, Otylii, Włodzisławy
Reklama

Wypadek na skrzyżowaniu al. Jana Pawła II i ul. Grzybowskiej

Dodano:

Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Fot. Archiwum Wawa.net.pl
W wyniku wypadku drogowego do jakiego doszło w okolicy al. Jana Pawła II oraz ul. Grzybowskiej, poszkodowane zostały dwie osoby. Ze względu na kolizję pojawiły się spore problemy z ruchem.

Wstrzymane zostały kursy tramwajów w obie strony. Ponadto na miejscu zdarzenia pracowali funkcjonariusze straży pożarnej. Zabezpieczono plac, gdzie zdarzyła się kolizja. Z dotychczasowych ustaleń policji wynika, że zasiadający za kierownic mercedesa, przejeżdżając ul. Grzybowską wjechał na skrzyżowanie pomimo zapalonego czerwonego światła. W wyniku tego zderzył się z taksówką. Kierowca taksówki jechał bez zarzutów. Obaj zmotoryzowani byli trzeźwi.

Nadal trwa wyjaśnianie okoliczności, w jakich doszło do nieszczęśliwego zdarzenia
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Nowe kursu tramwajowe od poniedziałku

WARSZAWA. Po weekendzie rusza kurs tramwajowy do metra Młociny z obszaru Nowodworów.

Warszawa

Darmowa sterylizacja i kastracja pupili

WARSZAWA. Mieszkańcy bezpłatnie będą mieli okazję poddać koty i psy zabiegom sterylizacji i kastracji.

Warszawa

W kwietniu powstanie Narodowe Muzeum Techniki

WARSZAWA. Za kilka miesięcy powstanie Narodowe Muzeum Techniki. Będzie to placówka utworzona dzięki zbiorom zgromadzonym przez Muzeum Techniki i Przemysłu.

Warszawa

Wypadek z udziałem autobusu

WARSZAWA. Dziś rano zderzyły się trzy pojazdy. Wszyscy uczestnicy byli trzeźwi.

Warszawa

Na warszawskie lotnisko przyleciał największy pasażerski samolot świata

WARSZAWA. Airbus A380 wylądował w porcie lotniczym F. Chopina w stolicy.

Warszawa

Uwaga! Awaria połączeń tramwajowych

WARSZAWA. Nie jeżdżą tramwaje kursujące ul. Grochowską.

Warszawa

Zła jakość powietrza w stolicy

WARSZAWA. Nad miastem unosi się smog. Jest wysoki poziom toksycznych pyłów.

Warszawa

Mężczyzna wywołał awanturę w restauracji, bo nie odpowiadał mu smak jedzenia

WARSZAWA. Awanturnik zamówił posiłek, który jak twierdził nie był smaczny. W złości stłukł butelką witrynę lokalu.

Reklama