Warszawa - Niedziela, 22.06.2025 / Imieniny: Pauliny, Flawiusza, Agenora
Reklama

Wypadek i kilometrowe korki

Dodano:

Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Samochody zderzyły się przy al. Obrońców Grodna.

Kolizja miała miejsce zaraz przed skrzyżowaniem z ul. Lazurową. Skoda wjechała w fiata. Konieczna była interwencja funkcjonariuszy straży pożarnej, którzy wyciągali jednego z pasażerów przy użyciu specjalnego sprzętu hydraulicznego.

W związku z wypadkiem doszło do zablokowania dwóch pasów ruchu w stronę Poznania. Tworzą się kilometrowe korki.

Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Sprzątacz okradł uczelnię

Do zdarzenia doszło w marcu bieżącego roku, kiedy to jedna ze szkół wyższych działających w Warszawie zgłosiła na policję kradzież drogiego sprzętu.

Warszawa

Tak wysokiego masztu nie ma w całej Polsce

W stolicy stanie najwyższy w kraju masz flagowy.

Warszawa

Sześć nowych pociągów dla Warszawskiej Kolei Dojazdowej

Inwestycja kolejowa zakłada powiększenie dotychczasowego taboru o nowoczesne i komfortowe składy o długości 60 metrów. Dostawcą pojazdów będzie firma Newag.

Warszawa

W stolicy bezpieczniej?

Patrząc na statystyki można wysunąć wniosek, że tak.

Warszawa

1,5 mln papierosów zabezpieczonych przez policję

Rozbita została grupa przestępcza handlująca nielegalnym towarem.

Warszawa

Nowy przewoźnik już od przyszłego miesiąca

Będzie obsługiwał dwie linie autobusowe w stolicy – 701 oraz N56. Podpisano już umowę. Firmą przewozową jest Komunikacja Miejska Łomianki.

Warszawa

Złodzieje aut schwytani

Zatrzymano trzech mężczyzn.

Warszawa

Napadli na sklep mięsny

Mieli kominiarki na głowach i rękawiczki.

Reklama