Warszawa - Wtorek, 17.06.2025 / Imieniny: Laury, Alberta, Marcjana
Reklama

Wypadek drogowy przy Wolczyńskiej. Autobus zderzył się z ciężarówką

Dodano:

Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Fot. Archiwum Wawa.net.pl
W wyniku wypadku drogowego mającego miejsce w dniu dzisiejszym w rejonie skrzyżowania ul. Nocznickiego i Wólczyńskiej, poszkodowana została jedna osoba.

Ranny został zasiadający za kierownicą autobusu. Trwa wyjaśnianie okoliczności, w jakich doszło do wypadku. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że pojazd ciężarowy kierował się z ul. Nocznickiego, skręcając w lewą stronę do ul. Wólczyńskiej. W tym samym czasie ul. Wólczyńską jechał autobus linii 110.

Na chwilę obecną ruch w tej części miasta jest zablokowany. Wprowadzono objazdy.
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Zmiana czasu na letni

Przypominamy, że z soboty na niedzielę dojdzie do zmiany czasu z zimowego na letni.

Warszawa

Od poniedziałku startuje Żółty Tydzień

Wraz z początkiem przyszłego tygodnia rusza kolejna, XXVIII edycja akcji Żółty Tydzień.

Warszawa

Dzisiejsze loty Lufthansy odwołane

W związku z protestem służb publicznych, przewoźnik zrezygnował z realizacji lotów zaplanowanych na dzień dzisiejszy.

Warszawa

Wypadek przy Grójeckiej i Harfowej. Tramwaj zderzył się z autem

W wyniku wypadku nikt nie został poszkodowany, lecz pojazdy zakleszczyły się w związku z czym konieczne było zastosowanie wyciągarki.

Warszawa

Są chętni wybudować tory na Powstańców Śląskich

W ramach ogłoszonego przetargu zgłosiło się czterech chętnych do zrealizowania planowanej inwestycji.

Warszawa

Niewybuch w Majdanie niedaleko Warszawy

Na terenie miejscowości Majdan usytuowanej niedaleko stolicy odnaleziono niewybuch. Sprawą zajęli się saperzy.

Warszawa

Odkryto podwarszawską fabrykę amfetaminy

Z ustaleń funkcjonariuszy policji wynika, że na prywatnej posesji produkowano narkotyki. Zabezpieczono 20 kilogramów nielegalnych substancji.

Warszawa

Nieznany mężczyzna oblał kwasem starszą kobietę

Sytuacja miała miejsce w miniony poniedziałek. Staruszka została oblana żrącą substancją przez nieznanego jej sprawcę.

Reklama