Warszawa - Sobota, 21.06.2025 / Imieniny: Alicji, Alojzego, Rudolfa
Reklama

Wymienią stare słupki w stolicy

Dodano:

Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Koszt inwestycji to 40 tys. zł.

Za te pieniądze uda się wymienić słupki znajdujące się przy ul. Powsińskiej oraz św. Bonifacego. Później podjęte zostaną prace w innych miejscach.
Dotychczasowe słupki nie prezentują się dobrze, ponieważ są już dość zniszczone i stare. Łącznie wymienionych będzie 130 standardowych biało-czerwonych słupków, co kosztować ma około 40 tys, zł.

Pierwsze pachołki wymieniono już na Pradze Północ.
 
 
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Śmiertelny wypadek

WARSZAWA. Na wysokości lotniska w Modlinie najechały na siebie trzy samochody osobowe.

Warszawa

Będzie nowoczesny zakład Kolei Mazowieckich

WARSZAWA. Jest plan stworzenia innowacyjnego zaplecza. Koleje Mazowieckie zapowiadają dużą inwestycję.

Warszawa

Protestowali przeciwko cyrkom ze zwierzętami

WARSZAWA. W stolicy odbyła się akcja protestacyjna przeciwko organizacji pokazów cyrkowych z wykorzystaniem zwierząt.

Warszawa

Marki w pierwszej strefie biletowej

WARSZAWA. Teren Marek został uwzględniony w pierwszej strefie biletowej. To oznacza, że wkrótce pojawią się nowe numery wybranych linii autobusowych.

Warszawa

Podpisano umowę w sprawie dostawy nowych pistoletów dla funkcjonariuszy policji

WARSZAWA. Umowa została podpisana z „Łucznikiem”, który ma dostarczyć tysiąc sztuk broni.

Warszawa

Przeciwni zaostrzeniu ustawy o aborcji protestują przed Sejmem

WARSZAWA. Przeciwnicy nowych przepisów proponowanych w Sejmie wyrażają swoje protesty przed siedzibą rządu.

Warszawa

Powstanie nowy turystyczny szlak dla rowerzystów

WARSZAWA. Miłośnicy wycieczek rowerowych już niedługo będą mieli do dyspozycji kolejny rowerowy szlak, który powstanie w województwie mazowieckim.

Warszawa

Weekendowe prace drogowe. Będą utrudnienia

WARSZAWA. W weekend utrudnienia drogowe wystąpią w rejonie ul. Wawelskiej.

Reklama