Warszawa - Środa, 18.06.2025 / Imieniny: Elżbiety, Marka, Amandy
Reklama

Wprowadzono ograniczenia na lotnisku w Modlinie

Dodano:

Fot. Archiwum wawa.net.pl
Fot. Archiwum wawa.net.pl

WARSZAWA. Port lotniczy w podwarszawskim Modlinie otrzymał ograniczenia dotyczące ruchu na dwóch drogach kołowania.

 

Powodem wprowadzonych ograniczeń jest konieczność realizacji remontu. Prace mają się rozpocząć „już” i zajmą najbliższe tygodnie. Na pewno potrwają do jesieni.

 

Decyzję o ograniczenia podjęto w poniedziałek. Najpierw zrealizowano standardową kontrolę okresową portu. Ograniczenia tyczą się pojazdów lotniczych o napędzie odrzutowym na drogach kołowania DK-A1 i DK-B.

Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Od otwarcia nowych stacji drugą linią metra przejechało ponad 4 mln pasażerów

 WARSZAWA. W ciągu miesiąca od otwarcia nowych stacji na Pradze-Północ i Targówku drugą linią metra przejechało ponad 4 mln pasażerów.

Warszawa

Nowa przechodnia na Ursynowie

 WARSZAWA. Obok istniejącego od dziewięciu lat szpitala jednego dnia została zmodernizowana przychodnia.

Warszawa

Strefa płatnego parkowania na Pradze-Północ i Woli

 WARSZAWA. Rozbudowa metra zmienia diametralnie sytuację komunikacyjną na Woli i Pradze. 

Warszawa

Ulice miasta ponownie przejmą biegacze

 WARSZAWA. W najbliższą sobotę i niedzielę, 19 i 20 października, biegacze będą rywalizować na ulicach Śródmieścia i Rembertowa. 

Warszawa

Wybrano projektantów dwóch nowych stacji metra

WARSZAWA. Wiemy już kto wykona prace przedprojektowe oraz projekty budowlane dla dwóch nowych stacji I linii metra – A12 Plac Konstytucji oraz A16 Muranów.

Warszawa

Warszawa z bezpłatną komunikacją

WARSZAWA. W piątek, 27 września, komunikacja miejska w stolicy będzie bezpłatna. 

Warszawa

Kolejne dotacje na likwidację kopciuchów

WARSZAWA. Stolica wprowadzi nowy system dotacji do ekologicznego ogrzewania domów. 

Warszawa

Na ulicy Raszyńskiej i Handlowej będzie nowa nawierzchnia

WARSZAWA. Kierowcy pojadą po nowym asfalcie także na Białołęce.

Reklama