Warszawa - Niedziela, 22.06.2025 / Imieniny: Pauliny, Flawiusza, Agenora
Reklama

Wjechała do przejścia podziemnego autem. Była pijana

Dodano:

Fot. Archiwum wawa.net.pl
Fot. Archiwum wawa.net.pl
Izabella Ch. Przewieziona została do zamkniętego zakładu psychiatrycznego na przymusową obserwację.

Kobieta unikała udania się na oddział już dwa razy. Wykręcała się rzekomymi problemami zdrowotnymi innej natury. Przynosiła zaświadczenia, które miały być dowodem na to, że w tym samym czasie, gdy miała się poddać kontroli psychiatrycznej koniecznie musi wykonać inne badania.

Ostatecznie zatrzymali ją funkcjonariusze policji w jednym z hoteli. Kobieta będzie szczegółowo przebadana. To ma potwierdzić lub wykluczyć hipotezę o niepoczytalności Izabelli Ch. w trakcie popełniania wykroczenia.

Przypomnijmy, że kobieta prowadziła mercedesa i wjechała nim na schody kierujące w stronę przejścia podziemnego w samym centrum stolicy. Następnie zostawiła pojazd na środku schodów. Prawie doprowadziła do wypadku z prawidłowo jadącym autem.
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Pierwsze prace przy S17 na wiosnę

WARSZAWA. Jak tylko minie sezon zimowy, ekipa wystartuje z pierwszymi robotami nad trasą S17.

Warszawa

Nasz region najbardziej dynamiczny w Unii Europejskiej

WARSZAWA. Mazowsze uznano w całej Unii Europejskiej za najbardziej dynamicznie rozwijający się region lat 200 8 – 2014.

Warszawa

Warszawskie atrakcje walczą o nagrodę prezydenta

  WARSZAWA. Nagroda Architektoniczna Prezydenta Warszawy to prestiżowy plebiscyt, jaki ma wyłonić najciekawsze obiekty w stolicy.

Warszawa

Na Woli znaleziono ludzkie szczątki

WARSZAWA. Przy ul. Młynarskiej , w opuszczonym budynku, znaleziono ludzki szkielet. Sprawą zajęła się prokuratura.

Warszawa

Nowa linia tramwajowa

WARSZAWA. Tramwaje Warszawskie przygotowują się do inwestycji zakładającej stworzenie nowej linii prowadzącej z Woli na Wilanów.

Warszawa

Mandat dla policjantki za zbyt gwatłowny manerw radowiozem

WARSZAWA. Policjantka prowadząca radiowóz na czele kolumny jadącej na sygnale wczoraj przy ul. Radzymińskiej doprowadziła do wypadku drogowego.

Warszawa

Pierwszy śnieg w stolicy

WARSZAWA. Dziś rano w stolicy było pierwsze opady śniegu.

Warszawa

Śmiertelny wypadek

WARSZAWA. Na wysokości lotniska w Modlinie najechały na siebie trzy samochody osobowe.

Reklama