Warszawa - Piątek, 07.11.2025 / Imieniny: Antoniego, Ernesta, Achillesa
Reklama

Wiosenne zdobienie stolicy. Trwają nasadzenia

Dodano:

Fot. Archiwum wawa.net.pl
Fot. Archiwum wawa.net.pl
Rośliny mają ozdobić całą Warszawę. Niebawem będzie kolorowo i wiosennie.

W tym roku miasto planuje zasadzić na terenie miasta ponad milion ozdobnych kwiatów. Już można dostrzec pierwsze krokusy w rejonie ronda Waszyngtona.

Poza krokusami pojawią się też narcyzy oraz tulipany. Dekoracyjne rośliny zostaną posadzone w miejskich parkach, przy ul. Modlińskiej, Krasińskiego, Połaczyńskiej, Kasprzaka, Wilanowskiej, al. KEN, Wybrzeżu Helskim i Wiertniczej.
 
 
 
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Kolejne utrudnienia w ruchu drogowym w Warszawie

Utrudnienia czekają na mieszkańców stolicy już w ten weekend.

Warszawa

Wybuchła butla z gazem

Do wybuchu butli z gazem doszło na warszawskiej Woli.

Warszawa

Stłuczka przy skrzyżowaniu Witosa i Idzikowskiego

Do wypadku doszło dzisiaj rano. Zderzyły się auto dostawcze renault oraz osobowa honda.

Warszawa

Pasażer samolotu dostał udaru. Trzeba było awaryjnie lądować

Niespodziewanie lądował Aurbus A380 linii Emirates. Powodem był udar jednego z pasażerów znajdujących się na pokładzie.

Warszawa

Zderzenie autobusu, ciężarówki i osobówki. Utrudnienia przy rondzie Daszyńskiego

Do zdarzenia doszło dziś rano, ok. godz. 9. Najechały na siebie autobus, ciężarówka i samochód osobowy.

Warszawa

Pożar tramwaju przy Wolskiej

Do rozprzestrzenienia ognia doszło w rejonie ul. Wolskiej w Warszawie dziś rano. Ok. godz. 10 zaczęła się akcja strażaków.

Warszawa

Demontują pawilony przy placu Defilad

Rozbiórka prowadzona jest na terenie placu Defilad. Zniknie zabudowa, która znajduje się w tym miejscu od 2011 roku.

Warszawa

"Słoneczny" pociąg w tym roku pojedzie dalej

„Słoneczny” to pociąg promocyjny, który kursuje z Warszawy nad morze. W te wakacje ma pojechać dalej niż zwykle.

Reklama