Warszawa - Sobota, 21.06.2025 / Imieniny: Alicji, Alojzego, Rudolfa
Reklama

W czwartek można oddać krew na parkingu przed IKEA

Dodano:

Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Ambulans ma stać na placu postojowym przed IKEA Targówek.

Akcja organizowana jest przez popularny sklep oraz Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. To już kolejne takie przedsięwzięcie. Krew będzie można oddać w najbliższy czwartek w godz. od 10 do 15.

W zamian nagroda w postaci wejściówki do zoo. Krew pobierana będzie wyłącznie od osób w wieku 18 – 65 lat, które ważą nie mniej niż 50 kg i nie leczą się na żadne poważne i przewlekłe choroby. Konieczne jest okazanie dokumentu potwierdzającego tożsamość.
 
 
 
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Ulewa w stolicy. Ostrzeżenie meteorologiczne

WARSZAWA. Coraz wyższe temperatury powietrza sprawiają, że częściej dochodzi do gwałtownych burz z silnymi opadami deszczu.

Warszawa

Ponad 40 zabytków do remontu

WARSZAWA. Ponad 40 warszawskich zabytków zostanie wyremontowanych.

Warszawa

Utrudnienia w centrum miasta

WARSZAWA. Od rana warszawscy kierowcy muszą zmagać się z dużymi utrudnieniami. Zablokowany jest ruch na Al. Jerozolimskich.

Warszawa

Warszawski budżet obywatelski

WARSZAWA. Co zostanie zrobione  w 2017 roku dzięki inicjatywie mieszkańców stolicy?

Warszawa

Próbował okraść biuro, lecz…zasnął

WARSZAWA. Zatrzymano 38-latka, który próbował okraść biuro na Woli. Nie zdążył, bo po włamaniu do budynku biurowego zasnął.

Warszawa

Kierowca wjechał w drzewo

WARSZAWA. Zmotoryzowany uderzył w drzewo. Doznał obrażeń i trafił do szpitala.

Warszawa

Prace przy nawierzchni na Marymonckiej

WARSZAWA. Dalsze prace na Marymonckiej przebiegły bez zarzutów. Najważniejsze roboty już wykonano.

Warszawa

Nowy pomnik na warszawskim cmentarzu

WARSZAWA. Wczoraj dokonano odsłony nowego pomnika – nagrobku ku pamięci Jerzego Mary-Meyera, Wiktora Czyżewskiego i Norberta Horensteina.

Reklama