Warszawa - Środa, 25.06.2025 / Imieniny: Łucji, Wilhelma, Albrechta
Reklama

Uwaga kierowcy! Zablokowany wiadukt przy Łopuszańskiej

Dodano:

Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Powodem utrudnień jest dachowanie osobowego opla, jakie miało miejsce w godzinach porannych. Mężczyzna zasiadający za kierownicą pojazdu był pod wpływem alkoholu.

W związku z wypadkiem tworzą się spore korki. Pijany kierowca zmierzał w stronę Mokotowa. Tracąc kontrolę nad pojazdem, zawadził autem o krawężnik, w wyniku czego samochód dachował. Strażakom udało się podnieść pojazd. Mężczyźnie nic się nie stało.
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

PGE Obrót uruchomiło specjalną linię telefoniczną

Pod numerem kontaktowym 422 222 222 możliwe jest uzyskanie wszelkich potrzebnych informacji na temat dotychczasowego korzystania z usług PGE Obrót S.A. oraz wiadomości niezbędnych do podpisania umowy.

Warszawa

29-latek z Rosji podejrzany o napad na lombard

Funkcjonariusze warszawskiej policji zatrzymali 29-latka z Rosji, który prawdopodobnie dokonał rozboju w jednym z lokalnych lombardów.

Warszawa

Zamknięcie fragmentu Wisłostrady w okolicach Trasy Łazienkowskiej

Powodem wprowadzenia utrudnień w ruchu są roboty drogowe nad zburzeniem wjazdu ze strony ul. Czerniakowskiej w stronę centralnych partii miasta.

Warszawa

Wypadek drogowy przy Wolczyńskiej. Autobus zderzył się z ciężarówką

W wyniku wypadku drogowego mającego miejsce w dniu dzisiejszym w rejonie skrzyżowania ul. Nocznickiego i Wólczyńskiej, poszkodowana została jedna osoba.

Warszawa

Weekendowe roboty nad torowiskiem

W związku z zaplanowanymi na najbliższe weekendy pracami nad zerwaniem dotychczasowego torowiska i wymianą nawierzchni na nową, wprowadzone zostaną objazdy.

Warszawa

10 lat więzienia dla księdza pedofila

Znany jest już wyrok Sądu Okręgowego Warszawa-Praga dla byłego księdza z Legionowa, który winny jest dokonania kilkunastu przestępstw na tle seksualnym.

Warszawa

Trwają roboty przy ul. Połczyńskiej

W Warszawie przy ul. Połczyńskiej kontynuowane są prace nad stworzeniem nowego ronda.

Warszawa

Staruszka o kulach szła środkiem szosy

Funkcjonariusze warszawskiej straży miejskiej otrzymali zgłoszenie, że około godz. 9.00 na Moście Marii Skłodowskiej-Curie widziana była staruszka o kuli, idąca pod prąd.

Reklama