Warszawa - Poniedziałek, 27.10.2025 / Imieniny: Iwony, Sabiny, Wincentego
Reklama

Utrudnienia w związku ze Światowymi Dniami Młodzieży

Dodano:

Fot. www.krakow2016.com
Fot. www.krakow2016.com

WARSZAWA. Utrudnień w związku z organizacją Światowych Dni Młodzieży nie zabraknie również w stolicy kraju.

 

Wielka impreza o charakterze religijnym potrwa w dniach 26 – 31 lipca. Przed największymi wydarzeniami zaplanowano różnorodne programy dla pielgrzymów w poszczególnych diecezjach.

 

W związku z tym, warszawiacy muszą przygotować się na utrudnienia. Od czwartku, tj. 21 lipca w godz. 10 – 22 nie będzie możliwy przejazd jezdnią zachodnią przy placu Piłsudskiego. W godz. 17.30 – 22.00 zablokowana zostanie szosa wschodnia placu Piłsudskiego, a także ul. Królewska, Moliera oraz Wierzbowa.

 

W dniu 23 lipca natomiast nie będzie możliwości przejazdu al. Rzeczypospolitej oraz ul. Hlonda – w godz. 14.00 – 22.00.

Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Drzewo przewróciło się na auta

W wyniku silnych wichur, jakie miały miejsce w Warszawie powalone zostało drzewo.

Warszawa

W wakacje roboty nad torowiskiem przy Powstańców Śląskich

Na najbliższy sezon wakacyjny zaplanowano prace nad stworzeniem fragmentu torowiska przy ul. Powstańców Śląskich.

Warszawa

Usterka pociągu Kolei Mazowieckich

Od rana zepsuty jest pociąg Kolei Mazowieckich. Awaria spowodowała zamieszanie wśród pasażerów.

Warszawa

Oficjalne oddanie do użytku odcinka A1

Na dzień dzisiejszy zaplanowano oddanie do użytku wykonanego już odcinka autostrady A1.

Warszawa

Zapadnięta studzienka przyczyną gigantycznych korków i kolizji

W wyniku zapadnięcia się studzienki na Trasie Armii Krajowej tworzą się gigantyczne korki. Zatory stały się powodem porannej kolizji.

Warszawa

Kolejne zmiany w kursach pociągów Kolei Mazowieckich

Przekształcenia w dotychczasowych rozkładach jazdy środków transportu Kolei Mazowieckich mają wynikać z remontów prowadzonych przez PKP.

Warszawa

Tragedia niedaleko Warszawy. Auto zderzyło się z Polskim Busem

W pobliżu Mławy doszło do śmiertelnego wypadku drogowego. Samochód osobowy uległ kolizji z autokarem Polski Bus.

Warszawa

Pod wpływem alkoholu wezwała policję i pogotowie

55-latka podwarzawskiej miejscowości Zakręt pod wpływem upojenia alkoholowego wezwała pogotowie i policję. Jak się okazało nie było żadnego zagrożenia.

Reklama